Šeštadienį FK Viltis sužaidė paskutinį šio sezono mačą LFF II lygoje. Kėdainiuose jų laukė FK Nevėžis B futbolininkai. Išvyka vilniečiams prasidėjo su nemalonumais ir dėl netinkamai susiklosčiusių aplinkybių pastarieji vėlavo į rungtynes, tad apšilimui laiko jau nebeturėjo. Po atkaklios kovos Vilties vienuolikė, ant atsarginių žaidėjų suolelio neturėjusi nė vieno futbolininko, nusileido kėdainiečiams rezultatu 0:2.

Pirmasis kėlinys tarp komandų prasidėjo aktyviais bandymais palaužti priešininkų gynybines linijas. Tačiau susikurtos progos įvarčiais niekaip nevirsdavo. Prie žaidimo apsipratę viltiečiai pradėjo dažniau laikyti kamuolį ir demonstruoti aštresnius veiksmus atakuodami. Nepaisant aibės dėkingų epizodų šalia kėdainiečių vartų, kuriems dažniausiai grasino Tomas Chomičius, palenkti rezultato į savo pusę nesisekė. Šeimininkai, savo ruožtu, gaudami progą skubėdavo į kontratakas. Abi komandos pirmajame kėlinyje švaistė savąsias progas ir po teisėjo švilpuko į pertrauką keliavo išlaikiusios sausus vartus.

Antroji rungtynių pusė vilniečiams buvo itin nesėkminga. Nors ir vėl pavyko susikurti puikių epizodų varžovų baudos aikštelėje, tačiau įvarčiai krito būtent į sostinės klubo vartus. Pirmąjį tikslų smūgį, nuginkluodamas Andrių Juzkiv, atliko D. Morkūnas, tai padaręs 63-ąją susitikimo minutę. Atsilikinėdami Vilties futbolininkai atakavo ir spaudė varžovus dar atkakliau, tačiau sėkmė šiandien jiems nesišypsojo ir palenkti rezultato į sau palankesnę pusę nepavyko. 82-ąją rungtynių akimirką Nevėžio ekipa sudavė galutinį smūgį vilniečiams – antrąjį savo įvartį pelnė šeimininkų komandos puolėjas. Kontrataką šis sugebėjo užbaigti sėkmingai, kol dauguma viltiečių dar nespėjo sugrįžti į savo gynybines pozicijas. Paskutines mačo minutes pastarieji dar bandė kovoti dėl paskutiniųjų šio sezono taškų, tačiau jų pastangos liko beprasmės.

Pralaimėjimas 0:2 Kėdainių Nevėžio futbolininkams – skaudus smūgis, kadangi tai  buvo finalinės šio sezono rungtynės, po kurių Viltis išlieka 5-oje pozicijoje turnyro lentelėje. Nepasiekę prizininkų trejeto, kitų metų LFF II lygos pirmenybių pasiruošimui Vilties futbolininkai suteiks dar daugiau dėmesio.