LFF II lygos, pietų zonos pirmenybių finišas jau visiškai čia pat. Vilčiai iki sezono pabaigos dar liko sužaisti du susitikimus. Abu jie vyks Vilniuje, tačiau formaliai – abu išvykose, nors ir artimiausias rungtynes viltiečiai žais mėgstamame LFF stadione.

Ateities vyrukus iš pirmojo rato kovų puikiai pamename. Tąsyk visą mačą tvarkingai besigynę varžovai tik paskutinėmis dvikovos minutėmis praleido pergalingą Vilčiai tapusį įvartį. Iš dar senesnių sezonų prisimename, jog visi mačai su Ateities kolektyvu būna darbiniai. Kitaip tariant sunkūs ir be aiškaus favorito. Ko gero, ne išimtis bus ir trečiadienio vakarą vyksiančios rungtynės.

Nors sezone nė vienos komandos pergalė nelabai turėtų didelės įtakos – artėjantis mačas bus daugiau formalumas. Tačiau tai nereiškia, jog Viltis atsisako ketinimų pasiekti pergalę. Juolab, kad komanda šiam susitikimui į kovą mes stipriausią įmanomą sudėtį. Verta paminėti, jog po sunkaus sezono ir traumų gausos – į paraišką 16-ajame ture grįžta patyręs ekipos saugas Lech Pečuro. Tikėtina, jog pastarasis į aikštelę po ilgos pertraukos žengs antroje mačo dalyje.

Po geltonų kortelių diskvalifikacijos į sudėtį taip pat grįžta Alytuje savo įvarčių sąskaitą atsidaręs Egidijus Grinis. Tikėtina, jog „pralaužęs“ varžovų vartų užkeikimą – puolėjas bus alkanas įvarčių ir bent vieną artimiausioje dvikovoje vis tik pasieks.

Žiūrint į turnyro lentelės reikalus – ten intrigos daug kaip ir nėra. Viltis turi tik teorinius šansus pasitraukti iš 9-14 vietų mini čempionato viršūnės. Tam reikia, jog Viltis pralaimėtų abu likusius mačus, o Ateitis visus tris likusius laimėtų. Tokiu atveju Ateitis aplenktų Viltį. Bet turbūt tai labiau teoriniai nei realūs šansai.