Apsiniaukęs trečiadienio vakaras Kaune Vilties komandai buvo nesėkmingas. Vilniečiai išvykoje nesugebėjo pasipriešinti Žalgirio B futbolininkams. Po ypač prastos antrojo kėlinio pradžios pralaimėta rezultatu 7:2. Tokios rungtynių baigties priežastimis galima būtų įvardyti klaidas aikštės viduryje, aštrias priešininkų kontratakas ir nesėkmingą žaidimą šalia savų vartų, prišaukusį komandai ne vieną įvartį. Kauniečių dubleriams į pagalbą atskubėjo ir A lygos futbolininkai iš pirmosios Žalgirio ekipos, kurie jų žaidimui suteikė dar daugiau kokybės.

Pirmasis kėlinys Vilties futbolininkams prasidėjo ne itin laimingai. Jau 12-ąją minutę, po atakos metu prarasto kamuolio, varžovų kontrataka baigėsi legionieriaus iš Nigerijos Philip P. Otele įvarčiu į svečių vartus. Vaizdas aikštėje taip pat rodė, kad žalgiriečiai yra sunkiausiai įkandamas riešutas II lygos Pietų zonos pirmenybėse, jie kontroliavo kamuolį ir taikė aukštą presingą, taip neleisdami viltiečiams nutolti iki varžovų aikštės pusės. Nors vilniečiai keletą kartų ir sukėlė neramumų prie oponentų vartų, rimtų nemalonumų šeimininkams patirti neteko. 43-ąją rungtynių minutę, dar kartą suklydus netoli savų vartų, antrąjį savo  įvartį įmušė žalgiriečių puolėjas.

Antrasis kėlinys FK Viltis buvo dar nesėkmingesnis. Ypač tragiška tapo jo pradžia, per 5 minutes (51, 54, 56) Žalgirio dubleriai 2 kartus patys pasiuntė kamuolį į vilniečių tinklą ir kartą liūdnai epizodas baigėsi M. Aukštoliui, pasižymėjusiam įvarčiu į savus vartus. Rezultatui esant 5:0, šeimininkai nerealizavo 11 metrų baudinio, kai virš skersinio smūgiavo dublį jau įmušęs Philip. P. Otele. Tačiau ilgai liūdėti jam neteko, kadangi jau 77 rungtynių minutę puolėjas pasižymėjo dar kartą ir į savo sąskaitą įsirašė „hatricką“. Pirmąjį savo įvartį FK Viltis pelnė likus tik 8 minutėms iki mačo pabaigos, kairiajame krašte puikiai sužaidę Lukas Babachinas ir Naglis Balčiūnas sukūrė pavojingą progą, kuria pasinaudojo po keitimo į aikštę žengęs Danas Daunys, kuris smūgiu galva perkėlė varžovų vartininką ir taip atidarė savo komandos sąskaitą trečiadienio rungtynėse. Jau  po 5 minučių žalgiriečiai atsakė dar vienu smūgiu į vilniečių vartus. Likus kelioms akimirkoms iki susitikimo pabaigos, dar kartą pasižymėjo Danas Daunys, kuriam nuostabų perdavimą atliko Lukas Babachinas. Teisėjo švilpukas paskelbė rungtynių pabaigą rezultatui esant 7:2.

Labai nesėkmingai susiklostęs mačas Kaune, parodė, kad viltiečiai nėra pasirengę kovoti prieš A lygos žaidėjais prisotintą kauniečių ekipą. Daugybė klaidų ir nesugebėjimas šaltakraujiškai išsilaisvinti iš priešininkų spaudimo nulėmė trečiadienio vakaro rungtynių nugalėtojus. Po tokios sudėtingos išvykos, FK Viltis laukia dar keli rimti išbandymai, vienas jų – šeštadienio kelionė į Kybartus, kur teks verstis be keleto pagrindinių komandos futbolininkų. Sunki kova prasidės 16:00 Kybartų miesto stadione.