Trečiadienio vakarą FK Viltis namų arenoje išbandė jėgas su FM Ateitis futbolininkais. LFF stadione rungtynes stebėti susirinko nemenkas būrys abiejų sostinės klubų gerbėjų. Po pastarojo komandų susitikimo, kuris baigėsi 3:3, liko neišspręstų klausimų, todėl dvikova laukė atkakli. Galiausiai, juodas aprangas vilkėję Vilties žaidėjai susitvarkė su kaimynų iš Vilniaus iššūkiu ir šventė pergalę rezultatu 3:1.

Jau pirmojo kėlinio metu su spaudimu iš priešininkų pusės teko tvarkytis FM Ateities vienuolikei. Mindaugo Bielinsko treniruojama komanda nuo pat rungtynių pradžios taikė aukštą presingą ir neleido oponentams lengvai įžaisti kamuolio. Atakuodami viltiečiai sukūrė ne vieną pavojingą epizodą ir puikiai kontroliavo kamuolį varžovų aikštės pusėje. Deja, retą progą pavyko realizuoti, todėl vienintelis pirmojo kėlinio įvartis krito tik 43-ąją rungtynių minutę, kai iš kelių metrų, į artimąjį vartų kampą, kamuolį smūgiavęs Vaidotas Pajarskas išvedė savo ekipą į priekį.

Kapitono įvartis prieš pertrauką pakėlė komandos nuotaiką ir antrąjį kėlinį „juodieji“ pradėjo su dar daugiau entuziazmo. Vėl taikydami aukštą spaudimą ir aštriomis atakomis griovę FM Ateities gynybą, Vilties futbolininkai ne kartą turėjo puikias progas pasižymėti. 61-ąją minutę savo šansą pagaliau išnaudojo ir Tomas Chomičius, taip pratęsdamas savo sėkmingų rungtynių seriją iki 6, per pastaruosius 6 mačus pagrindinis puolėjas mušė jau 7 įvarčius. Įpusėjus antrajam kėliniui Mindaugas Bielinskas vieną po kito atliko penkis keitimus ir į aikštę žengė jėgų kupini žaidėjai. Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei 10 minučių, persvarą dar kartą padidino Marius Aukštuolis. Tačiau jau po kelių akimirkų FM Ateitis atsigriebė ir įvarčiu sumažino viltiečių pranašumą.

Šįsyk, laimėdami rezultatu 3:1 Vilties futbolininkai parodė, kad yra pajėgesni ir sugeba įgyvendinti strateginius žaidimo planus geriau nei priešininkai. Nors mačas ir sužaistas puikiai, realizacija prie varžovų vartų galėtų būti ir geresnė. Trečiadienio vakarą puolamosios grandies žaidėjams trūko šaltakraujiškumo, tačiau komandinis žaidimas ir situacija leido iššvaistyti keletą dėkingų progų ir dėlto sunkumų nekilo. Po šios pergalės FK Viltis laukia pora savaičių be oficialių lygos rungtynių, per kurias traumuoti futbolininkai galės išsigydyti traumas, bei išmėginti jėgas draugiškuose susitikimuose.