Pagaliau atėjo istorinė „Vilties“ klubui diena, kai į Vilniaus LFF stadioną atkeliavo Lietuvos A lygoje rungtyniaujantis Kauno „Stumbras“, kad suremtų ginklus dėl kelialapio į „SHARP“ LFF taurės pusfinalio etapą. Kauno komanda dar prieš kelias savaites rungtyniavo UEFA Europos lygos atrankos varžybose, tad „Vilties“ žaidėjams šis faktas pridėjo dar daugiau motyvacijos pasitikrinti savo jėgas prieš šiuo metu vieną geriausių Lietuvos klubų.

Tądien buvo paruošta tikra futbolo šventė visiems į stadioną atėjusiems žiūrovams. Aidėjo skambi muzika, galima buvo nusipirkti gaiviųjų gėrimų bei užkandžių, o taip pat klubo atributikos. Oras taip pat buvo idealus futbolui, tad visumoje vyravo gera atmosfera.

Nors „Stumbro“ treneris pasirinko ne pačią grėsmingiausią sudėtį, tačiau kaip ir buvo galima tikėtis, svečiai nuo pat pirmųjų minučių siekė įrodyti, jog jų pasiruošimo lygis yra gerokai aukštesnis nei mėgėjų klubo. Jų krašto saugai pastoviai siekė perduoti kamuolį į „Vilties“ baudos aikštelę, tačiau kiekvieną kartą aikštės šeimininkai apsigindavo.

„Viltiečiai“ žaidė pagirtinai, bet praėjus beveik pusvalandžiui nuo rungtynių pradžios „Stumbrui“ visgi pavyko pramušti „Vilties“ gynybą. Pastarųjų gynėjas prasižengė savo baudos aikštelėje visiškai nekaltoje situacijoje, tad rungtynių arbitras Vilius Paulauskas parodė į 11 metrų žymą. Prie kamuolio stojo „Stumbro“ kapitonas, Lietuvos nacionalinės rinktinės narys Rimvydas Sadauskas, kuris užtikrintai realizavo baudinį.

Vėliau vaizdas aikštėje nesikeitė, tad iki pertraukos „Stumbrui“ pavyko pelnyti dar vieną įvartį, kai smūgiu galva pasižymėjo Alseni Bah. 0:2 po pirmojo kėlinio – nėra taip blogai, kaip prieš A lygos klubą.

Antrasis kėlinys mažai skyrėsi nuo pirmo, tik „Viltis“ jau dažniau bandė atakuoti varžovų vartus, turėjo daugiau erdvės. Visgi realių progų garbės įvarčiui „viltiečiai“ nesukūrė, o „Stumbras“ pelnė trečiąjį savo įvartį, kai puikiu baudos smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo vienas „Stumbro“ lyderių Levan Matcharashvili.

Rungtynės baigėsi rezultatu 0:3, o „Vilties“ futbolininkai bei gerbėjai paplojo vieni kitiems. Nors mačas ir baigėsi pralaimėjimu, tačiau mėgėjų komanda neatrodė tokia beviltiška, kaip prieš metus rungtynėse su Klaipėdos „Atlantu“. Tariame ačiū visiems buvusiems su mumis tokią svarbią dieną klubui ir tikimės, jog tokių mačų klubo istorijoje dar bus ir daugiau!

Tačiau sezonas tuo nesibaigia, o „Vilčiai“ reikia kauptis sekančiam LFF II lygos Pietų zonos turui. Laukia tolima išvyka į Marijampolę, kur lauks Lietuvos čempionų „Sūduvos“ B komanda. Rungtynės vyks šeštadienį, rugsėjo 8-ą dieną.