Jau šiandien, sekmadienį, FK Viltis sugrįžta į LFF II lygos pirmenybes. Po mėnesį trukusios pertraukos, vilniečių laukia svarbus sezono etapas, nuo kurio priklausys ar Vilties futbolininkai antrajame sezono rate kausis su stipresnėmis ar silpnesnėmis II lygos komandomis. Šiandiena, juos sustabdyti bandys svečiai iš Kėdainių, FK Nevėžis B.

Po nenusisekusios sezono pradžios, kėdainiečiai sugebėjo pertvarkyti savo žaidimą ir šiuo metu savo sąskaitoje jau yra sukaupę 19 taškų, to pasėkoje, turnyrinėje lentelėje užima 13 vietą. Nevėžio dubleriai, skirtingai negu FK Viltis, jau spėjo sužaisti oficialias rungtynes po mėnesį trukusios pertraukos. Pastarieji, lygiai prieš savaitę, namuose palaužė sostinės FM Ateitis futbolininkus ir įgijo daugiau pasitikėjimo savimi.

Tuo tarpu, Vilties vienuolikei tai bus pirmosios oficialios LFF II lygos rungtynės po mėnesį trukusios pertraukos. Nepaisant to, pasiruošimo cikle vilniečiai sužaidė net 2 draugiškas rungtynes ir spėjo įsijausti į jiems įprastą režimą. Šiuo metu sostinės ekipa savo sąskaitoje turi 26 taškus ir rikiuojasi 9 turnyrinės lentelės pozicijoje.

Šiandienos rungtynės tarp FK Viltis ir Kėdainių Nevėžio dublerių prasidės 17:00, LFF stadione. Vilniečius kviečiame atvykti ir palaikyti savo komandą svarbioje dvikovoje. Negalintiems to padaryti, stebėkite tiesioginę rungtynių transliacija, tik FK Viltis Facebook puslapyje.