Po truputi įsibėgėjantis II lygos čempionatas, kol kas, klostosi visai neblogai mūsų ekipai. Po 4 turų (tiesa, dar dvi ekipos yra sužaidusios tik po 3 rungtynes) lentelėje pradeda aiškėti lyderiai ir autsaideriai. Malonu, jog  „Viltis“ yra tarp tų, kurias, šiai dienai, galime vadinti vienomis lyderių. Prie tokio galimo apibūdinimo, žinoma, prisidėjo ir puikiai (bent jau persvaros prasme) sužaistas paskutinysis turas su jauna FM „Ateities“ ekipa.
4-asis turas mūsų buvo pažymėtas ne tik pergale ir trimis taškais, tačiau dar ir pirmuoju sezone „pokeriu“, kurį į svečių vartus sukalė „Vilties” puolėjas Tomas Chomičius. Dar vieną įvartį pridėjo, ir taip žaidėjų, pelniusių įvarčius II lygoje, spektrą išplėtė saugas Aleksas Stankevičius.
Jei trumpai apie įvarčių chronologiją, tai varžybos prasidėjo gana greitu mūsų įvarčiu, nes jau 8 minutę kėlėme rankas aukštyn ir bėgome sveikinti savo „monstro“ puolėjo su pirmuoju tiksliu smūgiu bei puikia pradžia. Vėliau žaidimas kiek aprimo ir iki pat pirmo kėlinio pabaigos laikėsi minimali persvara. Mes stengėmės kontroliuoti kamuolį ir tai mums sekėsi padaryti. Tik jį praradus pavykdavo gana greitai kamuolį atsiimti, varžovams taip ir nepriėjus galinės atakos stadijos. Tempas nebuvo aukštas ir jau atrodė, kad taip ir pabaigsime pirmąjį kėlinį. Visgi, paskutinę kėlinio minutę gavome progą kelti baudos smūgį. Treneris pradėjo visus skatinti eiti į baudos aikštelę, mat jau tiksėjo paskutinės kėlinio sekundės ir, kaip pasirodė vėliau, tas skatinimas atsipirko su kaupu. Po pakelto kamuolio ir nedidelės sumaišties baudos aikštelėje jaunimą antrą kartą varžybose nubaudė A. Stankevičius. 2:0 po pirmojo kėlinio ir rimtas žingsnis pergalės link.
Antrąją varžybų dalį pradėjome labiau atsipalaidavę ir, nors ir įmušėme daugiau įvarčių, galima sakyti sužaidėme kiek prasčiau nei pirmąjį kėlinį. Varžovai sukūrė pora neblogų atakų, kurios galėjo pasibaigti įvarčiais, tačiau mūsų vartininkas buvo užtikrintas. Trečiasis, ir matyt gražiausias, varžybų įvartis vėl krito 8-ąją, tik šįkart jau antrojo kėlinio minutę (šį bei kitus įvarčius kviečiame pažiūrėti iškart, kai išeis varžybų vaizdo apžvalga mūsų oficialiame YOUTUBE kanale rytoj arba poryt). Toliau kartojant pirmo kėlinio scenarijų, žaidimas apsiramino ir paskutinieji varžybų įvarčiai krito jau susitikimui artėjant į pabaigą 82 ir 83 minutėmis. Po tokio puikaus pasirodymo T. Chomičius taip pat turėtų pakilti į pirmąją vietą ir rezultatyviausių žaidėjų sąraše (tiesa, vakar pasižymėjo ir pagrindinis konkurentas Gražvydas Mikulėnas, šiame sezone turintis savo sąskaitoje taip pat 6 tikslius smūgius).
Po susitikimo tikrai buvo kuo pasidžiaugti. Žaidimas atrodė gana brandus, o progų išnaudojimas taip pat pagerėjo. Dar prieš susitikimą buvo kalbėta, kad, galbūt, priėjome tą sportinio ciklo dalį, kai forma pradeda po truputi gerėti ir, panašu, kad tai nebuvo tik tuščias bandymas save motyvuoti. Kamuolį aikštės vidutyje sekėsi laikyti, gynyboje taip pat neblogai vienas kitus pasaugojome. Susišnekėjimas ir supratimas aikštėje taip pat gerėja. Visa tai išties maloniai nuteikiantys aspektai žinant, jog sekantis turas bus žaidžiamas su pralaimėjimo dar nepatyrusiais ir pirmoje vietoje lygoje žengiančiais „TAIP“ futbolininkais. Žinoma, visada yra kur tobulėti ir, tikimės, tas žaidimo gerėjimas dar toli gražu nepasiekė savo piko.
Po šio mačo paprašėme atskiro komentaro geriausiojo rungtynių žaidėjo Tomo Chomičiaus: „Manyčiau žaidimo kreivė po išvykos į Visaginą vis gerėja. Su kiekvienomis rungtynėmis matome vis solidesnį komandos žaidimą, o svarbiausia – progų realizavimą. Su kiekvienomis rungtynėmis vis dažniau pradedame žaisti sau būdingą futbolą, vis daugiau laiko kamuolį laikome ant žemės ir taip trumpais perdavimais artėdami prie varžovų vartų. Nuotaikos komandos viduje taipogi žymiai geresnės, jau pradedamas justi kiekvieno iš žaidėju mėgavimasis tuo ką darome aikštelėje. Tikėkimės, kad po trečiadienio varžybų su principiniu varžovu „TAIP”, bus dar geresnės nuotaikos komandos viduje!