Paskutino vasaros sekmadienio vakarą Bukiškėse 13-tojo SFL Ergo D2 turo varžybose susitikome su lygos naujokais Pionieriais. Tai buvo jau antroji mūsų tarpusavio akistata per abiejų klubų istoriją, tačiau tądien įvykiai švieslentėje skirėsi kardinaliai nuo pirmųjų.
Sekmadienio orai nežadėjo nieko gero: buvo debesuota, vėjuota, lijo, tačiau tai nesutrukdė – tiesiogine to žodžio prasme – sumindyti varžovų iš Bukiškių.
Kamuolį įžaisti teko garbė Pionieriams, tačiau jiems net nespėjus atlikti kelių perdavimų, „įjungę aktyvų presingą”, iškart perėmėme kamuolį. Varžovams nebeliko nieko kito, kaip tik atsitraukti giliai į gynybą ir atsimušinėti nuo begalinių mūsų atakų.
Pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Teisėjui užfiksavus baudos smūgį varžovų baudos aikštelės prieigose, prie kamuolio stojo Paulius P., kuris taikliu smūgiu išvedė Viltį į priekį jau 10-tąją minutę.
Per sekantį pusvalandį sukūrėme dar nemažai įvartinių situacijų, bet kažko pritrūkdavo. Lietus nesiliovė pilti, tad aikštėje slidinėjo kone kiekvienas žaidėjas. Vis tik kėlinio pabaigoje, po sumaišties baudos aikštelėje, Haris padvigubino rezultatą ir jau 2-0.
Pertraukos metu vieningai sutarėme, kad toks rezultatas mūsų netenkina, todėl apie apsukų mažinimą negalėjo būti nė kalbos.
Trečiajį įvartį pasiekėme jau praėjus vos kelioms minutėms nuo antrojo kėlinio pradžios. Jį tolimu smūgiu pažeme įmušė kapitonas Vaidas. Tačiau ir tądien gynyba Vilties vadovybės nedžiugino ir sekančioje atakoje praleido žioplą įvartį.
Varžovai padarė klaidą patikėdami, jog gali mums įkasti, ir tuo pasinaudoję įmušėme dar du įvarčius: po antrąsyk pasižymėjo Haris ir Paulius P.
Rezultatas jau 5-1 ir ruošiamės rugsėjo 5-tą dieną vyksiančioms varžyboms prieš ZYBAJAZZ.