Vilties tolimoji išvyka į Telšius neprisvilo – vilniečiai savo varžovus Džiugą B įveikė užtikrintu rezultatu 0:5 ir įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone. Tai buvo mačas, kurio tikrai reikėjo Vilčiai – tiek dėl papildomo pasitikėjimo savo jėgomis, tiek ir dėl puolėjų taikiklių suderinimo.

Rungtynės prasidėjo sąlyginai atsargiai, kadangi komandos susitiko pirmą kartą per savo istoriją ir viena kitos gerai nepažinojo, tad kurį laiką mėgino įsivertinti varžovų taktiką ir žaidimo stilių. Tačiau neilgai trukus Viltis pradėjo intensyviau spausti nuolat nuo vartų kamuolius įžaidžiančius varžovus ir ganėtinai aiškiai perėmę rungtynių vairą į savo rankas. Pavyko sukurti nemažai pavojingų progų, o iš baudos aikštelės ne kartą smūgiuota šalia vartų arba tiesiai į vartininką. Nepaisant to, pasižymėti pavyko tik pačiame pirmojo kėlinio pabaigoje, kai kraštu pabėgęs A. Kaulinis paguldė kamuolį į apatinį tolimąjį vartų kampą.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą Viltis padvigubino po labai tikslios ir gražios atakos, kai keliais perdavimais iš eilės vienu ar dviem lietimais nuo savo baudos aikštelės pavyko pralaužti varžovų presingą ir išvesti tą patį A. Kaulinį prieš vartus, kur pastarasis vėl neklydo – 0:2. Panašu, kad varžovų nuotaikos po antrojo įvarčio smarkiai smuko žemyn ir net ir mažesnių vilčių kažką išpešti iš rungtyniu nebeliko – pasipylė vis daugiau padrikų atakų, gynyba nebebuvo tokia darni, o tarpai tarp grandžių vis didėjo, kas savo ruožtu leido Vilčiai vis laisviau jaustis varžovų aikštės pusėje. Po dar kelių tokių atakų vis sėkmingai į atakas išeidavę Vilties puolėjai sugebėjo dar sukurti bene 7-8 puikias progas, iš kurių dar 3 buvo sėkmingai užbaigtos taip užtvirtinant savo sėkmingą pasirodymą. Varžovai mėgino atsakyti pavieniais smūgiais iš toli ar standartinėmis situacijomis, tačiau apčiuopiamų vaisių tas nedavė nei pirmajame, nei antrajame kėlinyje. Tenka pripažinti, kad Džiugo B ekipa yra gerokai silpnesnė ir, žinoma, jaunesnė, tad pernelyg smarkiai džiaugtis turbūt Vilčiai nereikėtų, tačiau tai galima laikyti kaip pirmuosius žingsnius atsigavimo link.