Kaip jau minėjome anksčiau – šį sezoną „Vilties“ ekipa turės neeilinę prabangą – net tris jaunus bei perspektyvius vartininkus, iš kurių visi trys galės pretenduoti į startinę sudėtį tiek lygoje, tiek LFF taurėje. Pirmąjį vartų sargą Miroslavą Aleksiuk jau pristatėme jums, tad antrasis prie mikrofono – Titas Stasiulionis.

Ką dar be futbolo esi išbandęs? Pavyzdžiui, kitas sporto šakas.

– Žinoma, didelę gyvenimo dalį sudarė futbolas, bet teko išbandyti nemažai kitų sporto šakų, pavyzdžiui, kaip krepšinis, tinklinis, tenisas bei įvairūs kovos menai.

Ar po padarytų klaidų analizuoji save?

– Stengiuosi kuo labiau išanalizuoti klaidas, kad būtų galima pritaikyti ateityje ir jų nekartoti. Tai padeda atskleisti silpnąsias vietas, treniruojantis bandau tiesiog sustiprinti ir tobulėti.

Kodėl būtent pasirinkta vartininko pozicija?

– Vartininko dalia man atiteko gal nuo pat pirmų futbolo dienų, niekur nesijaučiau savo vietoje labiau, nei vartuose.

Kokį įspūdį susidarei prisijungęs prie „Vilties“?

„Viltyje“ man labai patinka požiūris į futbolą iš profesionalios pusės. Tikrai matosi, kad dedama daug pastangų treniruočių metu. Labai lengva prisijungti į komandos gretas, susibendrauti, o tai tik padeda sklandžiau siekti bendro tikslo.

Kokių pomėgių turi dar be futbolo?

– Be futbolo ganėtinai daug domiuosi kulinarijos pasauliu, tekę ir prisijungti prie profesionalų komandos dirbant įvairiose virtuvėse.

Kaip galėtum apibūdinti savo karjerą? Komandos, pergalės, pasiekimai, kiti įvykiai.

– Nepasakyčiau, kad turėjau ypatingą karjerą, kas nevisiškai buvo nulemta mano paties noru, bet teko treniruotis su „Žalgirio“ dubleriais. Visą gyvenimą žaidžiau už Vilniaus klubus, jaunimo lygoje gavau galimybę pasidžiaugti ir keliais titulais bei pasižymėti keliais išskirtiniais pasirodymais ginant vartus, kuriuos puošia individualūs apdovanojimai.

Mėgstamiausias žaidėjas/klubas?

– Mėgstamiausias žaidėjas David De Gea, kuris gina vieno didžiausių, tuo pačiu ir mano remiamo klubo „Manchester United“ vartus. Užaugau žiūrėdamas legendinius MU laikus ir iki šių dienų neįsivaizduoju savęs palaikant jokio kito klubo.

Artimiausi tikslai ir planai?

– Artimiausiu metu norėtųsi grįžti į tvarkingą futbolo ritmą ir, žinoma, siekti pagrindinio vartininko vietos. Bandysiu tobulėti, išsikelti naujus tikslus ir kryptingai judėti į priekį.

Kaip šiai dienai atrodo tavo dienotvarkė?

– Darbo dienomis darbuojuosi, o po darbų pasiruošimas treniruotėms bei rungtynėms.

Kaip manai, kas yra sunkiausia sportininkui?

Manyčiau, disciplinos laikymasis bei psichologinio spaudimo valdymas. Asmeniškai, manau, kad sugebėti susitvarkyti su emocijomis ir išlaikyti blaivų protą yra vienas sudėtingiausių dalykų.