Išvyka į Alytų Vilčiai vėl nusisekė – labai nesunkiai įveiktas vietos Vidzgiris rezultatu 0:6 ir dabar jau vilniečiams devintoji vieta beveik garantuota. Tuo tarpu alytiškiai tik dar kartą patvirtino silpniausios lygos komandos vardą.

Nuostabios kokybės stadione rungtynės iškart prasidėjo svečių įvarčiu – pačią pirmąją savo ataką Vilties vartininkas tiksliai siunčia ilgą perdavimą T. Chomičiui ir pastarasis tiksliai smūgiuoja pažeme. Visas po to vykęs mačas realiai vyko vienodu tempu ir į vieną pusę – Viltis kantriai stengdavosi įžaidinėti kamuolį nuo savųjų vartų ir su juo užsibūdavo gerokai ilgiau. Vidzgiris stengėsi savo varžovus presinguoti, tačiau iš jo vilniečiai labai nesunkiai išsivaduodavo ir bene kas antra ataka išsivystydavo į greitą ataką, kai šeimininkai būdavo priversti bėgti veidu į savo vartus. Organizuojant vieną ataką po kitos, nereikėjo ilgai laukti ir antrojo, ir trečiojo įvarčio, o prieš pat ilgąją pertrauką Viltis sugebėjo pasižymėti ir ketvirtą kartą, taip tarsi padėdami tašką rungtynėse.

Antrasis kėlinys niekuom nesikeitė – Vidzgiris labai sunkiai pereidavo į varžovų aikštės pusę, o į vartų plotą turbūt nesmūgiavo nėkart. Viltis savo ruožtu kiek atleido akseleratoriaus pedalą, atliko kelis sudėties pakeitimus, tačiau progų kiekis laikui bėgant nemažėjo. Tiesa, pasipylė daugiau ir individualių klaidų, ir progų realizacija nebuvo pačios geriausios kokybės, tačiau to užteko, kad dar du kartus pavyktų nuginkluoti šeimininkų vartininką. 0:6 ir ganėtinai neįdomiame ir neintriguojančiame mače Viltis išsikovoja dar 3 papildomus taškus.