Viltis triuškinama pergale „uždarė” pirmąją sezono dalį. Nors ir galima buvo tikėtis, kad lygių skirtumas jausis tarp varžovų ir vilniečių, tačiau turbūt tokio rezultato nesitikėjo niekas.

Pergalė prieš Klaipėdos FM rezultatu 7:1 Vilniaus Viltį šiek tiek dar labiau kilstelėjo turnyrinėje lentelėje, tad šansai po pirmojo rato išlikti tarp stipriausių 10 lygos komandos po truputį didėja. Klaipėdiečiai šįkart pernelyg nenustebino – pakankamai vangaus žaidimo iš jų galima buvo tikėtis vien pasižiūrėjus į jų paskutinių mačų rezultatus. Rungtynės pirmą kėlinį principe vyko beveik vien į svečių pusę, o pelnę dar pirmajame kėlinyje tris įvarčius šeimininkai daugiau mažiau antrajame kėlinyje jau taupė savo jėgas.

Iniciatyvą po pertraukos perėmę svečiai mėgino kurti atakas nuo savųjų vartų, tačiau jos dažnai klimpdavo neperėjusios į paskutinį aikštės trečdalį. Viltis savo ruožtu tiesiog laukė veiksmų iš savo varžovų ir mėgino naudotis jų klaidomis atakuojant, kas pakankamai sėkmingai sekėsi ir buvo pelnyti dar papildomi 4 įvarčiai. Klaipėdiečiai, tiesa, taip pat sugebėjo kiek sušvelninti rezultatą po Vilties žaidėjų klaidos, tačiau patys savo žaidimu taip ir nesugebėjo įtikinti, kad geba sukurti savo atakose kažką įdomesnio. Formalumas prieš pirmojo rato pertrauką įvykdytas pagal planą ir Viltis išeina vasaroti ganėtinai pakiliomis nuotaikomis.