Antradienio vakarą FK Viltis pradėjo antrąją čempionato dalį susitikimu su kovingąją komandą iš Vilniaus – Tera.

Jau apšilimo metu viltiečiams buvo pateiktas iššūkis, traumą patyrė vidurio gynėjas Evaldas Jankauskas. Likus tik keletui minučių iki rungtynių starto, juoda apranga vilkėjusiems Mindaugo Bielinsko auklėtiniams teko keisti žaidėjų išsidėstymą aikštėje. Pirmosios mačo akimirkos taip pat buvo kiek nemalonios į LFF stadioną susirinkusiems Vilties klubo gerbėjams, tačiau puikus žaidimas puolime leido iškovoti užtikrintą pergalę, rezultatu 7-2, prieš raudonai – baltai dryžuotus Teros futbolininkus.

Rungtynės startavo ir jau 3-ąją minutę sėkmė nusišypsojo Teros vienuolikei, kai gynyboje suklydę jų priešininkai prarado kamuolį ir tuo sugebėjęs pasinaudoti E. Grinis pelnė pirmąjį įvartį. Tačiau jau po kelių akimirkų, 4-ąją minutę, Tomas Chomičius sugrąžino neutralų rezultatą ir „dryžuotųjų“ džiaugsmas baigėsi. Pirmasis kėlinys toliau klostėsi pagal Vilties planą: kontroliuodami kamuolį ir neleisdami priešininkams išeiti į aštresnes atakas jie kūrė pavojingas situacijas. Po Valdo Vitkausko ir Vaidoto Pajarsko įvarčių, rezultatas švieslentėje jau žibėjo 3-1 viltiečių naudai.

Nors ir pirmosios 45 minutės buvo kupinos įvykių ir aistrų, likęs rungtynių laikas parodė, kad per vieną kėlinį gali nutikti tiek daug. Po Pauliaus Pajarsko tikslaus baudos smūgio „juodieji“ padidino savo persvarą ir likus žaisti 40 minučių, jau atrodė turėjo 3 taškus savo sąskaitoje. Tačiau praėjus lygiai valandai rungtynių laiko Teros futbolininkai sušvelnino rezultatą ir toliau kėlė neramumus aštriais perdavimais Vilties vartų link. Deja, raudonai-baltų gynybos linija ir klydo kur kas dažniau, jų vartininkui teko traukti kamuolį iš savų vartų tinklo dar 3 kartus. Viltiečių gretose vėl pasižymėjo V. Vitkauskas ir po įvartį pridėjo Lech Pečuro, taip pat oficialiose rungtynėse debiutavęs Chinonso Stanley Uzoigwe, žaidėjas iš Nigerijos. Antrasis kėlinys nepraėjo be aistrų ir teisėjas jas ramino geltonomis ir raudonomis kortelėmis, pastarąsias iš kišenės teko traukti net 4 kartus, 3 iš jų „dovanotos“ Teros žaidėjas, iš kurių viena parodyta jau pasibaigus rungtynėms. Deja, iš aikštės buvo išvarytas ir FK Viltis gynėjas M. Aukštuolis, kuris turės praleisti svarbias sekmadienio rungtynes ir negalės padėti komandai.

Nors iškovoti 3 taškai ir pergalė rezultatu 7-2 yra puiki antrojo čempionato rato pradžia, dėl traumos toliau žaisti negalėsiantis E. Jankauskas ir raudoną kortelę prieš save išvydęs M. Aukštolis yra dideli praradimai prieš laukiantį mūšį Kazlų Rūdoje. FK Viltis jau rugsėjo pirmąją, 14:00, išbandys savo jėgas su viena lygos lyderių – Šilo vienuolike. Išvykoje laukia arši dvikova dėl abejoms komandoms taip reikalingų taškų. Pailsėti ir pasiruošti artėjančiam mačui dar yra laiko ir tikėkimės Vilties futbolininkų siekis, iš Suvalkijos parsivežti 3 taškus, bus įgyvendintas.

„Vakarykščiame mače komanda atrodė išties neblogai. Ypač finalinėje atakos stadijoje pavyko įgyvendinti tam tikrus susitarimus, ko pasekoje, susikūrėme aibę puikių progų. Ne visas realizavome, tačiau 7 pelnyti įvarčiai nuteikia labai optimistiškai. Trečiame trečdalyje didžiąją mačo dalį išlaikėme poziciškumą, darėme greitus ir suplanuotus sprendimus. Žinoma, nemažai dar yra taisytinų vietų, bet judame teisinga kryptimi ir pasitelkę video analizes – tikiu, jog žaidimo kreivė kils tik aukštyn”, – po susitikimo komandos pasirodymą gyrė klubo treneris M. Bielinskas.