Utenis Vilčiai nepasipriešino ir antrąkart – šįkart vėl itikinančiu rezultatu 0:3 vilniečiai parsiveža dar 3 taškus ir jau užsigarantuoja sau 9 vietą šiame sezone. Kiek apmaudu, aišku, jog nepavyko prasibrauti tarp 8 stipriausių ekipų, nes bent jau kol kas tikrai nepanašu, jog dėl 9-14 vietų kovojantys varžovai Vilčiai galėtų bent kiek rimtesnį iššūkį mesti.

Viltis net ir atvykusi be keitimų ir ne pačia pajėgiausia savo sudėtimi, net neturėdama pernelyg daug motyvacijos laimėti tą padarė labai šaltakraujiškai ir užtikrintai. Nors rungtynių pradžioje Utenis dar pabandydavo papresinguoti savo varžovus, tačiau patys nieko ypatingo nesugebėjo sukurti. Viltis stengėsi numušti rungtynių tempą ir pereiti į tvarkingas pozicines atakas, taip išlaukiant ir ištraukiant varžovus iš jų pozicijų. Viskas nemažai pasikeitė įpusėjus kėliniui – ilgą perdavimą iš vartininko gavęs T. Chomičius išbėga vienas prieš vartininką ir yra tyčia nesportiškai stabdomas, tad varžovams parodoma neabejotina raudona kortelė. Nuo to momento praktiškai visas žaidimas vyksta Utenio aikštės pusėje, ir pastarieji tik protarpiais sugeba prasiveržti pro vidurio liniją. Tiesa, sutankinta gynyba pirmąjį kėlinį šeimininkams leidžia atsilaikyti nepraleidus įvarčio, nors kelias pusproges ir įkirtimus svečiai turėjo.

Antrajame vaizdas nepasikeitė – Viltis ir toliau atakavo kantriai, o Utenis mėgindavo kartkartėmis prasibrauti į varžovų aikštės pusę. Neilgai trukus krito ir pirmasis įvartis – iš toli smūgiuotą ir nuo vartininko atšokusį kamuolį iš krašto tiksliai pasiunčia V. Kondratovič. Per visas rungtynes Utenis tesukūrė bene vieną progą – kraštu praėjęs žaidėjas kamuolį pasiuntė į Vilties baudos aikštelę, tačiau pakankamai nepatogaus kamuolio iš arti susitvarkyti nepavyksta ir šis po smūgio keliauja virš vartų. Po dar kiek laiko Viltis paspaudžia savo varžovus aikštės viduryje ir atsikovoja kamuolį, kuris pasiunčiamas įkirtusiam E. J. Moles. Pastarasis su kamuoliu nulekia iki pat baudos aikštelės, kur yra pargriaunamas, ir skiriamas 11 metrų baudinys. T. Chomičius ir vėl neklysta – 0:2. Per likusį laiką Viltis sukuria dar keletą labai gerų progų pasižymėti, tačiau tikslą pasiekia tik vienas – D. Daunys skersuotą kamuolį gražiai susistabdo vartų link ir iš aštraus kampo siunčia jį į tinklą – 0:3. Likęs laikas buvo jau tik formalumas, nors svečiams ir pavyko sukurti dar porą itin gerų momentų.