Gegužės pabaigoje Vilties dubleriai vyko link Salininkų, kur Dilgynės stadione susidūrė su vietos FK Salininkų futbolininkais. Rungtynės žymėjo intrigą, nes abiems komandoms, besirikiuojančioms antrojoje turnyrinės lentelės dalyje, kiekvienas taškas buvo bei tebėra yra aukso vertės.

Rungtynės prasidėjo labai apylygiai – nepaisant itin prastos aikštės būklės abiems komandoms pavykdavo kiek ilgiau palaikyti kamuolį, surengti pozicines atakas. Laimė pirmiesiems nusišypsojo Salininkų futbolininkams, kurie 12 minutę išsiveržė į priekį. Toliau rungtynių logika buvo tokia pati – abi komandos kontroliuodavo kamuolį, megzdamos lėtas, tačiau racionalias atakas. Pirmojo kėlinio pabaigoje, po Vilties dublerių kampinio, galva pasižymėjo ilgametis komandos žaidėjas Mindaugas Matulaitis, taigi pirmasis kėlinys žymėjo lygiąsias.

Antrajame kėlinyje rungtynių ritmas buvo toks pats, kaip ir pirmajame – apylygis žaidimas, pusprogių susikūrė abi komandos, tačiau lūžis rungtynėse įvyko 86-ąją minutę, kai dėl Vilties vidurio gynėjų nesusikalbėjimo vienas prieš vartininką išbėgo Salininkų puolėjas Martynas Rimašius, kuris sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Salininkus į priekį. Jau po dviejų minučių Salininkai pasižymėjo darsyk, taip sugriaudami bet kokius Vilties šansus šiose rungtynėse.

Vienintelį Vilties įvartį pelnęs Mindaugas Matulaitis teigė, kad rungtynių rezultatas nebuvo dėsningas rungtynių eigai: „Visų rungtynių metu komandos žaidė lygų futbolą. Lygiosios buvo dėsningas rezultatas. Apmaudu, kad dėl mūsų koncentracijos stokos paskutinėmis rungtynių minutėmis praleido du įvarčius ir likome be nieko.“

Po savaitės LFF stadione Vilties dubleriai namuose priėmė dualistinę Širvintų-VGTU vilkų komandą, esančią viena iš diviziono lyderių.

Rungtynės prasidėjo nuo dviejų greitų svečių įvarčių. Pirmasis, gana akivaizdžiai, buvo pelnytas iš nuošalės, o antrasis – po labai grubaus Vilties gynėjų ir vartininko nesusikalbėjimo.

Toliau kova vyko apylygiai. Dar pirmajame kėlinyje Vilties dubleriams pavyko sušvelninti rezultatą, tad pirmojo kėlinio pabaiga žymėjo būsimą intrigą antrajame kėlinyje.

Antrajame kėlinyje Viltis atakavo sėkmingai, tačiau lygiagrečiai praleisdavo patys, o paskutinėmis rungtynių minutėmis turėjo keletą pusprogių rezultatą išlyginti. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė svečių pergalę rezultatu 3-4. Atskiro dėmesio rungtynėse turėtų susilaukti svečių puolėjas Ignas Modėjis, tą sekmadienio vakarą pelnęs keturis įvarčius ir atlikęs „pokerį“.

„Labai permainingos rungtynės, mušėm tris įvarčius, o praleidom keturis. Labiausiai liūdina tai, kad turėjome galimybių laimėti tašką, tačiau jomis nepasinaudojome.“, – teigė Vilties dubleris Paulius Bogdevičius.

Birželio 9 d., kepinant tikrai vasariškai saulei, Viltis B vyko į Senvagės stadioną, kur susitiko su šeimininkų TEC ekipa, esančia viena iš stipriausių diviziono komandų.

Nuo pirmųjų minučių Vilties dubleriai atidavė kamuolio kontrolės iniciatyvą šeimininkams. Diena nepasižymėjo jokia ypatinga staigmena – Viltis B praleido keturis įvarčius, o įmušė vieną. TEC pasižymėjo solidžiu futbolu. Šeimininkų ekipoje išsiskyrė keletas aukštesnio meistriškumo žaidėjų, komanda laikė tvarkingą gynybos liniją, kurią Vilties dubleriams buvo sunku pralaužti nepatekus į nuošalę.

Tiesa, pirmasis TEC įvartis kėlė klausimų dėl potencialios nuošalės, tačiau tai vertėtų palikti teisėjo sąžinei arba profesionalumui. Vilties dubleriai patys varžovams sukūrė bent jau du įvarčius, kai po pavojingoje zonoje prarasto kamuolio varžovai išbėgo į greitas atakas, kurios baigėsi įvarčiais.

Nepaisant šių aspektų, Vilties atstovas Linas Sungaila teigė, jog TEC buvo stipresni: „TEC buvo geriau pasiruošę rungtynėms, jų žaidimo lygis paprasčiausiai buvo aukštesnis nei mūsų. Manau, kad ši komanda yra viena iš favoričių užimti pirmąją vietą divizione.“

Viltis B toliau tęsia patį prasčiausią sezoną komandos gyvavimo istorijoje – komanda IV lygoje nėra surinkusi nei vieno taško ir turnyrinėje lentelėje tik dėl įvarčių santykio lenkia Viesulo ekipą.

Artimiausios Vilties B komandos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį, 16:00, LFF stadione, kur Viltis priims Top Kickers komandą.