Pirmosiomis spalio dienomis Viltis namie, LFF stadione, priėmė TEC futbolininkų iššūkį. Praėjusį savaitgalį TEC buvo patyrusi itin skaudų pralaimėjimą prieš Viesulo futbolininkus, tad svečiai buvo nusiteikę laimėjimu grįžti į pergalių seriją.

TEC į rungtynes susirinko gausiai, tuo tarpu Viltis B – vangiai. Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiams įvartį pelnė Artūras Bubokas, o antrajame kėlinyje Vilties dubleriams pralaužti svečių gynybos nepavyko. Tašką rungtynėse padėjo Aurimo Baubkos įvartis 84-ą rungtynių minutę, nubraukęs visus Vilties šansus išplėšti bent tašką.Vilties saugas Augustinas Končius teigė, kad TEC žaidė labai drausmingai:

„Svečiai buvo nusiteikę laimėti rungtynes bei nesuteikė mums jokių galimybių žaisti savojo futbolo. Sakyčiau, ne tiek mes žaidėme prastai, kiek TEC žaidimas buvo drausmingas ir solidus, tad jų pergalė buvo dėsninga.“

Spalio 6 d. Fabijoniškių stadione Vilties dubleriai susitiko su Top Kickers futbolininkais. Pirmoji ekipų akistata pirmąjame SFL A divizione rate baigėsi kovingomis lygiosiomis, rezultatu 1-1.

Šį kartą rezultatas buvo stipriai kitoks. Į rungtynes susirinko tik 12 Vilties dublerių, o du futbolininkai rungtynėse patyrė traumas. Tad nemažą dalį susitikimo Viltis žaidė mažumoje. Tuo tarpu, Top Kickers futbolininkai puikiai realizavo vieną po kito susikurtas progas, tad rezultatas žymėjo triuškinančią Top Kickers pergalę rezultatu 7-0.

Komandos kapitonas Dariušas Olechnovičius lakoniškai teigė, kad rezultatas atspindi tai, kiek Vilties dublerių susirinko į rungtynes: „Žaidėme su vienu keitimu, o paskutinę pusę kėlinio rungtyniavome dešimtyje, nes du mūsų žaidėjai patyrė traumas. Tad ir rezultatas dėsningas, atspindintis susirinkimą ir meistriškumą.“

Išvyka į Širvintas spalio 9 d. žymėjo bene svarbiausias Vilties B komandos rungtynes šį sezoną. Vilties dubleriai SFL taurės ketvirtfinalyje susitiko su Salininkų futbolininkais.

Nuo pirmų minučių Vilties futbolininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas – kontroliavo kamuolį ir bandė priversti varžovus suklysti. Pirmojo kėlinio viduryje, po kampinio kamuolinio nukritus ties 20-25 metrų riba, Tomas Chomičius smūgiavo į vartų plotą ir pataikė į vartininką, tačiau smūgio būta tokio stipraus, kad vartininkas paleido kamuolį iš rankų, o atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Vilties gynėjas Artūras Tkačius.

Po praleisto įvarčio Salininkai bandė spausti Vilties dublerius bei susikūrė keletą pusprogių, kurių realizuoti nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje įvyko rūngtynių lūžis, kai puikiu baudos smūgiu vartininką nuginklavo tas pats Tomas Chomičius. Po šio įvarčio Salininkai palūžo, o Viltis įmūšė dar tris įvarčius. Tiesa, vieną įvartį pačioje susitikimo pabaigoje pavyko pelnyti ir Salininkams.

Vilties gynėjas Artūras Tkačius teigė, kad sėkmingas pasirodymas SFL taurėje yra šio Vilties dublerių sezono tikslas: „Suprantame, kad šiais metais SFL taurė mums yra tas frontas, kur galime nuveikti daug ir iš tiesų nuskambėti. Buvome nusiteikę labai rimtai, surinkome solidų kiek vyrukų ir nuo pirmų minučių kontroliavome rungtynių eigą. Tiesa, po to, kai pirmo kėlinio viduryje įmušėme įvartį, Salininkai mus bandė gerokai paspausti – tai ir buvo sunkiausia rungtynių atkarpa, bet atsilaikėme. O antrąjame kėlinyje mušėme vieną įvartį po kito ir pelnytai laimėjome. Džiugu ir dabar tikimės palankių burtų.“

Artimiausios Vilties B komandos rungtynės bus žaidžiamos tik spalio 21 dieną, 18:30 LFF stadione, kur Viltis grumsis su Vovos futbolininkais. Kadangi Viltis B – Viesulo mačas greičiausiai bus nukeltas į lapkričio mėnesį.