Kol Vilties klubo abejos komandos atostogauja – darbas klubo vadyboje – kaip niekad intensyvus. Be abejo, dirbant tikslingai ir produktyviai, galima tikėtis ir rezultato ne tik stadionuose, bet ir už jo ribų, buriant Vilties rėmėjus, partnerius bei draugus.

Liepos pabaigoje vyko derybos su UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centru“. Derybos pavyko sėkmingai ir stambiausio bei greičiausio interneto tiekėja Lietuvoje tapo mūsų pagrindiniu rėmėju. Rėmimo sutartis pasirašyta metams, o jau grįžtančiose II lygos kovose galima bus pamatyti „Penki“ logotipą ant Vilties baltų aprangų bei didžiuliame stende rungtynių metu.

Apie „Penki“

„Penki“ (buvęs „Skynet“) – tai pirmasis šviesolaidinis tinklas Lietuvoje. Jį valdo, plečia, atnaujina ir modernizuoja UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“. 2018 m. vasario mėnesį bendrovė pradėjo šviesolaidinio interneto prekės ženklo „Skynet“ keitimo į „Penki“ kampaniją.

Šiuo tinklu jau beveik dvidešimt metų Vilniaus gyventojams ir įmonėms tiekiamos spartaus šviesolaidinio interneto, išmaniosios televizijos, o nuo 2018 m. birželio 4 d. ir mobiliojo interneto paslaugos.

„Penki“ paslaugomis naudotis gali daugumos Vilniaus mikrorajonų gyventojai. Tinklas „Penki“ šiuo metu jungia per 120 tūkstančių butų Vilniaus Šeškinės, Fabijoniškių, Pašilaičių, Justiniškių, Viršuliškių, Pilaitės, Karoliniškių, Antakalnio, Žvėryno, Lazdynų, Naujamiesčio, Baltupių, Santariškių, Šnipiškių, Jeruzalės, Perkūnkiemio mikrorajonuose.

„Penki“ tinklas nuolat plečiamas ir modernizuojamas, o jo greitaveika sistemingai didinama – 2008 m. pirmasis klientams pasiūlė 100 Mb/s spartos internetą, o 2012 m., aplenkdamas konkurentus – 1 Gb/s spartą. Per penkerius metus besinaudojančių 1 Gb/s internetu klientų skaičius kasmet vidutiniškai augo 5 kartus. Vien per 2017 m. pirmąjį pusmetį užsisakiusiųjų greitąjį interneto ryšį skaičius išaugo 10 kartų, palyginti su 2016 m. tuo pačiu periodu.