„Vilties“  klubas toliau tęsia sėkmingą partnerių paiešką. Po naujienos apie naują pagrindinį rėmėją – turime dar vieną puikią žinią. „Viltis“ ir „Euroteisės biuras“ susitarė dėl bendradarbiavimo vieneriems metams.

Turime garbės pristatyti stiprią ir patikimą teisinių paslaugų įmonę. „Euroteisės biuras“ konsultuoja ir dirba su civiline, šeimos, įmonių, konkurencijos, administracinės, baudžiamosios bei kitomis teisės sferomis. Įmonėje dirba patyrę bei šiuolaikiški teisės srities specialistai, galintys rasti sprendimus ar išeitis bet kokiose situacijose.

APB „Euroteisės biuras“ teikia teisines paslaugas grįstas teorinėmis žiniomis, ilgamete praktika bei pasverta kūrybine vaizduote. Bendrijos teisininkai dirba su atsidavimu, o darbo praktiką skaičiuoja nuo 2003 metų.

Bendrijos teisinių paslaugų kokybė itin teigiamai vertinama tarptautiniu lygmeniu. Mums garbė pranešti, jog globalus tinklas „Best Lawyers“ 2017-2018 metais išrinko bendrijos advokatą dr. Darių Sauliūną vienu geriausių Lietuvos advokatų, teikiančių teisines paslaugas IT teisės srityje.

„Best Lawyers“ vertina visų valstybių advokatus, remiantis klientų ir partnerių atsiliepimais. „Euroteisės biurui“ ypatingai malonu, jog grįžtamasis ryšys iš klientų ir partnerių leidžia pasiekti tokius rezultatus. Bendrija siekdama aktyviau įsilieti į „Best Lawyers“ veiklą nuo 2018 m. tapo šio globalaus tinklo nare.

Klubo vardu rekomenduojame „Euroteisės biurą“. „Euroteisės biuro“ advokatų kontaktus rasite čia www.euroteise.lt.