Šeštadienio vakare FK Viltis pradės savo kelionę 2021 LFF Hegelmann Litauen taurės turnyre. Pastaruosiuose sezonuose vilniečiai taurės rungtynėse visada įveikdavo savo pirmuosius varžovus. Tačiau šis sezonas kiek kitoks ir taurės varžytuvių formatas kiek pasikeitęs. Šiemet jau pirmajame etape kaunasi ir Lietuvos aukščiausiojo meistriškumo – A lygos ekipos.

Nepaisant to, Vilties priešininkai – FK Garliava, taip pat II LFF lygoje rungtyniaujanti komanda. Žvelgiant į turnyrinę lentelę, pastariesiems šis sezonas kur kas sėkmingesnis. Futbolininkai yra 5 lygos vietoje ir gali pasigirti surinkę 19 taškų per 9 sužaistus mačus. Tuo tarpu vilniečiai per tiek pat susitikimų yra surinkę 13 taškų ir yra pačiame turnyrinės lentelės viduryje, 10 vietoje.

FK Garliava galima būti laikyti šios dvikovos favoritu, tačiau rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje, tad gerbėjų palaikymas vilniečių pusėje. Vilties futbolininkai taip pat nėra pratę iš LFF taurės pasitraukti jau pirmajame etape, tad aikštėje įtampos netruks.

Dvikova dėl pozicijos sekančiame LFF Hegelmann Litauen taurės etape vyks šeštadienio vakarą, 19:00, Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione. FK Viltis kviečia gerbėjus palaikyti savo komandą ir padėti jai pasiekti sekantį turnyro etapą. Susitikime stadione, viltiečiai!