VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) leidžia kiekvienam šalies dirbančiajam žmogui paskirti savo 1,2% nuo pajamų mokesčio. Kaip ir kasmet FK “Viltis” pradeda šios paramos vykdymą ir galimų rėmėjų paieškas.

Suteikite vertingą paramą be realių išlaidų
Valstybė suteikia galimybę Jums nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 1,2 % nuo Jūsų sumokėtos pajamų mokesčio dalies. Visi mokame tam tikrą pajamų mokestį, kurį valstybė, sudarinėdama biudžetą, paskirsto pagal prioritetus ir poreikius. Dabar ir Jūs galite dalyvauti valstybės biudžeto planavimo procese ir paskirti 1,2 % nuo sumokėtos pajamų mokesčio dalies tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Dauguma bijo būti apmulkinti
Dauguma šalies gyventojų net nežino kas yra tie 1,2% nuo pajamų mokesčio. Kai kurie net galvoja, jog paskyrę šią paramą, jiems bus nuskaičiuota iš jų pelnytai uždirbtos algos. Kiekvienas darbdavys prieš išmokėdamas mėnesinį atlyginimą savo darbuotojui, sumoka privalomuosius mokesčius valstybei. Vienas iš tokių mokesčių yra “Pajamų mokestis” (jis mokamas į VMI), taigi iš to viso darbdavio jau sumokėto pajamų mokesčio, jus galite 1,2% skirti kur tik širdis geidžia: futbolui, mokykloms, bažnyčiai ir t.t… Priešingu atveju tie 1,2% liks valstybės biudžete.

Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) https://deklaravimas.vmi.lt. Tą padaryti yra lengva ir paprasta.

Kaip skirti paramą?

⊗ Išsami tekstinė bei ekrano nuotraukų prezentacija: ČIA.

⊗ Išsami video prezentacija su kiekvieno veiksmo įgarsinimu: 

 

FK VILTIS juridinio asmens kodas: 301675434
Mokesčio dalies dydis (procentais): 1,2
Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: 2027

Atlikus šiuos kelis nesudėtingus žingsnius ir nesugaišę nė 1 minutės – Jūs tampate FK „Viltis“ rėmėju!

Iš anksto Jums dėkojame,
FK Viltis