FK „Viltis“ sėkmingai pradėjo antrąjį LFF II lygos Pietų zonos ratą, iškovodamas dvi pergales iš dviejų. Po pergalingo mačo prieš „Terą“ „viltiečiai“ išvargo sunkią pergalę prieš principinius varžovus Vilniaus FM „Ateitį“, palaužę juos rezultatu 3:2. Įvarčiais pasižymėjo Lech Pečuro (iš 11 m), Tomas Chomičius ir Estanislao Jameson Moles.

Iš pradžių atrodė, jog „Vilčiai“ tai nebus labai sunkus mačas – jau pradžioje „Ateitis“ prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo Lech Pečuro. Netrukus komandos pranašumą padvigubino Tomas Chomičius, pabėgęs nuo gynėjų ir laimėjęs akistatą su vartininku. Tačiau „Ateitis“ nesiruošė pasiduoti.

Po antrojo įvarčio „Viltis“ kiek atsipalaidavo, už ką svečiai kaip mat nubaudė, švelnindami rezultatą. Po šalto dušo „viltiečiai“ nepasimetė ir atstatė dviejų įvarčių persvarą. Tąkart pasižymėjo Estanislao Jameson Moles. Tačiau kėlinio pabaigoje „Ateitis“ sugebėjo dar kartą nuginkluoti Andriaus Juzkiv ginamus vartus. Taigi, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo net 3:2 „Vilties“ naudai, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, išliks nepakitęs.

Po audringo ir itin rezultatyvaus pirmojo kėlinio antroji mačo dalis buvo daug ramesnė ir be įvarčių, nors savų progų turėjo abi komandos. Iš pradžių daugiau atakavo „Viltis“, tačiau tiksint laikui iniciatyvą pamažu perėmė „Ateities“ futbolininkai. Jų puolėjas netgi buvo išėjęs vienas ant vieno su „Vilties“ vartininku, tačiau Andrius Juzkiv sužaidė nepriekaištingai ir neutralizavo pavojų, taip išgelbėdamas komandai visus tris taškus.

Kitos rungtynės vyks rugpjūčio 24 dieną, 19 valandą LFF stadione, kur atvažiuos svečiai iš Alytaus – LFF I lygoje rungtyniaujančios „Dainavos“ B komanda. Kviečiame palaikyti „viltiečius“ lemtingoje sezono stadijoje!