Pastarosios Vilties rungtynės

7x7 Cup

2

TEC

Pralaimėjimas

    4

    Viltis

    Pergalė

      2020-03-08 | 16:15
      Sportima
      read more

      Pastarosios Vilties B rungtynės

      7x7 Cup

      1

      Žemaičiai

      Pralaimėjimas

        3

        Viltis B

        Pergalė

          2020-03-08 | 15:45
          BFA Arena
          read more

          Vilties B artimiausios rungtynės

          2020-04-19
          Sportima
          PosKomandaRPLPrTšk
          1.Sparta18143145
          2.Rings18132341
          3.VGTU Vilkai1894531
          4.El Dorado1894531
          5.Navigatoriai1882826
          6.Aktas1881925
          7.Viltis1873824
          8.Medžiai18701121
          9.IndEx18321311
          10.TEC1811164
          view all
          PosKomandaRPLPrTšk
          1.Ozo tapyrai20151446
          2.Polivektris18150345
          3.A komanda20133442
          4.Viltis B18140442
          5.Tėvynės Sąjunga20121737
          6.Top Kickers2092929
          7.Katastrofa20911028
          8.Reaktyvas20631121
          9.Stickers20621220
          10.Žemaičiai20311610
          11.PILK18311410
          12.Trivartis1815128
          view all

          Pristatome šiame sezone paskutinę Vilties B komandos kovų SFL A divizione bei SFL taurėje apžvalgą. Spalio 21 d. LFF stadione Vilties dubleriai susitiko su viena pajėgiausių šio sezono komandų – FC Vovos ekipa. FC Vovai tądien pergalė buvo būtina, siekiant toliau kovoti dėl SFL A diviziono aukso medalių. Vilties dubleriams sezonas jau buvo nulemtas, vienintelė…

          Šeštadienį FK Viltis sužaidė paskutinį šio sezono mačą LFF II lygoje. Kėdainiuose jų laukė FK Nevėžis B futbolininkai. Išvyka vilniečiams prasidėjo su nemalonumais ir dėl netinkamai susiklosčiusių aplinkybių pastarieji vėlavo į rungtynes, tad apšilimui laiko jau nebeturėjo. Po atkaklios kovos Vilties vienuolikė, ant atsarginių žaidėjų suolelio neturėjusi nė vieno futbolininko, nusileido kėdainiečiams rezultatu 0:2. Pirmasis…

          Šeštadienį Kėdainiuose FK Viltis dar kartą susikaus su FK Nevėžis dubleriais. Tai bus paskutinės sostinės klubo rungtynės šiame sezone. Savaitės viduryje abi komandos tarpusavyje jau išbandė savo jėgas, tuomet 3 taškus į savo sąskaitą įsirašė vilniečių vienuolikė. Nors tame mače kėdainiečiams ir pavyko pirmiems pelnyti įvartį, Vilties futbolininkai atsakė 2 tiksliais smūgiais ir šventė pergalę…

          Trečiadienio vakarą FK Viltis sužais paskutines LFF II lygos rungtynes namų aikštėje. Nors šį kartą jos vyks kiek neįprastoje vietoje – Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione, komanda viliasi, jog reikalingo palaikymo iš sostinės klubo sirgalių sulauks ir šioje aikštėje. Viltiečių varžovas – FK Nevėžis B iš Kėdainių.  Šiame sezone abi ekipos dar nebuvo susirėmusios akis į…