Rungtynės prieš grupės autsaiderį „Arpą“ iš esmės pasibaigė taip, kaip ir galima buvo tikėtis ir norėti – varžovas sutriuškintas rekordiniu „FK Vilčiai“ rezultatu 13:0 ir atotrūkis nuo antroje vietoje esančių ekipų jau ganėtinai solidus – 9 taškai.
Bene vienintelė ir didžiausia intriga bei susidomėjimas sirgalių tarpe buvo būtent dėl įvarčių kiekio ir jų autorių, tačiau toks gana retai futbolo pasaulyje sutinkamas rezultatas ir ne visai reguliarūs įvarčių autoriai spėjimus gerokai apsunkino. Po varžybų kilusios aistros dėl gana tiesmukiško „FK Vilties“ pranešimo „Facebook“ paskyroje jau kiek nurimo, tačiau vėlgi nei kiek nesumenkinant savo varžovo galima teigti, kad tą sekmadienį rungtynės intrigos ir įtampos atžvilgiu nebuvo įdomios nei mums, nei varžovams, nei teisėjui. Įvarčių fiesta prasidėjo sužaidus vos 5 minutes, tad tradiciškai tęsiame savo puikią seriją ne tik nepralaimėtų rungtynių apskritai, bet ir nepralaimėtų pirmų kėlinių.
Beje, iki šiol dar nesame turėję ir rungtynių, kuriose nebūtų pavykę pasižymėti bent vieną kartą, tad tai dar vienas puikus įrašas į mūsų statistikos ir pasiekimų skyrelį. Taigi po pirmojo H. Kerušausko įvarčio jį pasiekti užsinorėjo jau visi, kas tik netingėjo. Deja, ne visiems taip gerai sekėsi – antrasis įvartis įskriejo varžovų žaidėjus netyčia jį nukreipus į savus vartus, o dar už kelių minučių rezultatas pavirto triuškinančiu po V. Pajarsko įvarčio. Pirmajame kėlinyje po puikios kombinacijos savo sąskaitą sugebėjo atsidaryti ir V. Gylys, o kėlinį paskutiniu akordu užbaigė V. Pajarskas.
Nors motyvuotis per alinantį karštį lakstyti ir toliau mušti nepernelyg reikšmingus įvarčius ir buvo sunku, tačiau 5 įvarčiai pirmajame kėlinyje ir dar galybė neišnaudotų progų suteikė vilties, kad pirmą kartą šiame sezone galime pasiekti dviženklį įvarčių skaičių, tad iš esmės tai ir buvo pagrindinis tos dienos tikslas. Kaip parodė antrasis kėlinys, jį įvykdėme su kaupu. Vos prasidėjus antrajam kėliniui savo įvarčių mašiną įjungė ir rezultatyviausiasis „FK Vilties“ žaidėjas T. Chomičius, kuris pakaitomis su minėtuoju H. Kerušausku bei V. ir P. Pajarskais pasikeisdami siuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.
Iš savo oponentų tesulaukėme tik kelių rimtesnių prasiveržimų, tačiau iki mūsų baudos aikštelės jie taip ir užgesdavo kraštuose. Tiesa, keli baudos smūgiai buvo tikrai visai neblogi, o vieno iš jų metu kamuolys net pataikė į virpstą, tačiau situacijos tai iš esmės pakeitę nebūtų. Didžiausių ovacijų, žinoma, susilaukė Š. Meižiko įvartis, kadangi jis pasižymėjo pirmą kartą šiame sezone, tad savotiškas lūžio taškas, tikėkimės, papildomai „įspirs į užpakalį“ Šarūnui ir iš jo pamatysime ir daugiau džiuginančių epizodų.
Kaip ten bebūtų, spaudžiame savo varžovams dešinę ranką už garbingą kovą ir smagų žaidimą, džiaugiamės savo teisėtai įgytu pranašumu ir nenustygdami laukiame sekančio turo kovos su savo principiniu varžovu „Trivarčiu“.

STATISTIKA

„Viltis” – „Arpas” MOTM – Vaidas Pajarskas. Komandos kapitonas. Klubo pažiba. Futbolininkas, aplink kurį sukasi visas „Vilties” žaidimas. Nieko nuostabaus, jog mače prieš „Arpą” Vaidas buvo, ko gero, labiausiai pastebimas. Sužaidęs visas 90 minučių, kapitonas pelnė 3 puikius įvarčius ir atliko pora rezultatyvių perdavimų. Žinoma, galime eskaluoti temą, jog tokį varžovą būtumėm įveikę ir be Vaido, tačiau atakuojančio saugo funkcijas atliekantis futbolininkas šiai dienai yra pagrindinė ekipos persona. Atsakingas, pasitikintis savimi, tikslus ir budrus. Būtent tokiais epitetais ir 12-ajame ture ir apskritai šiemet galima būtų apibūdinti Vaidą Pajarską. Šaunuolis!