„Viltis” tęsia pasiruošimą naujam 2017 metų sezonui II lygoje. Vakar įvyko antrosios kontrolinės rungtynės, kur su FK „Rotalis” buvo sužaista lygiosiomis 3:3. Visus tris įvarčius „Vilties” ekipai pelnė puikų mačą sužaidęs Aivydas Ruškys.
Keli esminiai dalykai apie vakardienos akistatą: Puikus pirmasis kėlinys. Panašiai kaip rungtynėse su „Navigatoriais”, „Viltis” galingai pradėjo mačą, užtikrintai kontroliavo kamuolį ir kūrė nemažai pavojingų progų. Nors „Rotalis” stengėsi perimti kamuolį ir žaisti pirmu numeriu, „viltiečiai” sėkmingai susitvarkydavo su spaudimu ir dėstė varžovams savo žaidimo taisykles.
Hat-trick’as. Puikią formą demontruoja į komandą sugrįžęs Aivydas Ruškys. Rungtynėse su „Navigatoriais” įmušęs vieną įvartį, vakar puolėjas privertė varžovų vartininką kamuolį iš vartų tinklo traukti net tris kartus. Ypač įspūdingas buvo jo antrasis įvartis – Aivydas pasiuntė kamuolį į vartus Rabonos stiliumi.
Chaotiškas antrasis kėlinys. Deja, bet antroji dvikovos pusė buvo gerokai blankesnė už pirmąją. Po pertraukos išėję „Vilties” futbolininkai nebesugebėjo deramai kontroliuoti kamuolį ir galiausiai atidavė iniciatyvą „Rotaliui”, kuris atrodė daug labiau užtikrintai. Jau antrą susitikimą iš eilės neišlaikyta trijų įvarčių persvara ir „viltiečiams” teko tenkintis lygiosiomis – 3:3.
Rotacija. Teigiamu momentu galima pavadinti tai, kad visi vakar buvę žaidėjai gavo šansą pasirodyti ir gauti daugiau žaidybinės praktikos prieš ateinantį sezoną. Po švenčių FK „Viltis” pratęs pasiruošimą naujajam sezonui, kuris yra numatomas balandžio pabaigoje. Iki to laiko planuojama sužaisti dar vienas draugiškas rungtynes. Linksmų šv. Velykų!