FK „Viltis“ tęsia pasiruošimą naujam 2018 metų sezonui LFF II lygoje. Saulėtą šeštadienio dieną „viltiečiai“ susitiko su Naujosios Vilnios „Granitu“, kurie šiemet rungtyniaus VRFS III lygoje. Dvikovą rezultatu 4:2 laimėjo „Vilties“ futbolininkai, dubliu pasižymėjo Teodoras Žukas, po vieną įvartį pridėjo Tomas Chomičius bei Marius Aukštolis.

Nuo pat rungtynių pradžios „Viltis“ perėmė iniciatyvą į savo kojas ir pradėjo diktuoti žaidimo tempą. Aikštės šeimininkai stengėsi branginti kamuolį bei kurti progas pelnyti pirmąjį įvartį, tačiau per pirmąją kėlinio dalį to padaryti nepavyko. Maža to, bene pirmoji „Granito“ ataka pasibaigė rezultatyviai – 0:1 pastarųjų naudai.

Tačiau praleistas įvartis neišmušė „Vilties“ futbolinkų iš vėžių ir šie toliau stengėsi atrasti kelią prie varžovų vartų. Netrukus pirmąjį savo įvartį pelnė ir rezultatą išlygino Teodoras Žukas. Vėliau pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išėjo į pertrauką esant lygiam rezultatui 1:1.

Po trumpos pertraukos „viltiečiai“ dar labiau pagyvino žaidimo tempą ir valdė kamuolį dažniau, tuo tarpu „Granito“ žaidėjai atidžiai gynėsi ir bandė įgelti kontratakomis. Tačiau „Viltis“ greitai padidino savo persvarą iki trijų įvarčių, kai taikliai smūgiavo Teodoras Žukas, o paskui įvarčius pridėjo Tomas Chomičius bei po keitimo pasirodęs Marius Aukštolis. Rungtynėms artėjant link pabaigos „Granitas“ sugebėjo sušvelninti rezultatą, tačiau to nepakako ir „Viltis“ šventė pergalę rezultatu 4:2.

Po dviejų sužaistų kontrolinių rungtynių „viltiečiai“ nemažina apsukų ir intensyviai ruošiasi čempionato startui, kuris jau ne už kalnų, tad kviečiame visus palaikyti mūsų komandą, sezonas nusimato intriguojantis ir įdomus!