Pasiruošimas 2017 metų LFF II lygos sezonui įsibėgėjo. Vakar FK „Viltis“ sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes prieš Pabradės „Intersurgical SŽK“ komandą, kuri buvo nugalėta rezultatu 4:3. Antrą hat-trick‘ą iš eilės pasiekė Aivydas Ruškys, dar vieną įvartį pridėjo Paulius Pajarskas.
Kaip jau tapo įprasta, „viltiečiai“ labai aktyviai pradėjo šį susitikimą. Nuo pat pirmų minučių perėmę iniciatyvą, „Vilties“ futbolininkai sėkmingai kontroliavo kamuolį ir kombinavo prie varžovų vartų. Verta paminėti, jog Pabradės žaidėjai bandė spausti „viltiečius“ prie savų vartų, tačiau šeimininkai sėkmingai išvengdavo pressing‘o ir pavojingai kontratakuodavo.
Visgi, pirmąjį įvartį pavyko pelnyti sužaidus keliolikai minučių, kai savo komandą tiksliu smūgiu į priekį išvedė stulbinančią formą demonstruojantis Aivydas Ruškys. Po kurio laiko pasižymėjo ir Paulius Pajarskas, o trečiasis įvartis krito po 11 metrų baudinio, kai priešininkų baudos aikštelėje po puikaus reido buvo pargriautas „Vilties“ centro gynėjas Artūras Tkačius. Baudinį sėkmingai realizavo Aivydas Ruškys. Į pertrauką „viltiečiai“ išėjo turėdami trijų įvarčių pranašumą.
Tačiau eilinį kartą „Vilties“ futbolininkai antrajame kėlinyje iššvaisto didelę persvarą, tuo pačiu sau komplikuodami situaciją. Vėl anksti pasireiškęs nuovargis lėmė, jog Pabradės komanda pasijautė gana laisvai ir greitai privertė „viltiečius“ traukti tris kamuolius iš vartų tinklo. Laimei, trečią savo įvartį šioje akistatoje įsirašė sau į sąskaitą Aivydas Ruškys, padėjęs tašką šiame mače ir atnešdamas pergalę savo komandai – 4:3.
Jau ne už kalnų naujojo sezono startas. Pirmosios oficialios rungtynės vyks gegužės 7 dieną, kai FK „Viltis“ Kaune susitiks su vietos „Hegelmann Litauen“ ekipa. Iki to laiko planuojama sužaisti dar bent vienerias kontrolines rungtynes.