Šeštajame LFF II lygos Pietų zonos ture FK „Viltis“ nesugebėjo pasipriešinti „Panerio“ futbolininkams ir patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu 0:3. Nors pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, antroje rungtynių pusėje „viltiečiai“ neatlaikė priešininkų spaudimo ir praleido net tris įvarčius, į kuriuos atsakyta nebuvo.
„Panerys“ siekė išmušti iš vėžių savo varžovus jau pačioje pradžioje. Tai galima buvo suprasti, kai jie nuo pat kamuolio įžaidimo nuo vidurio pradėjo aktyviai spausti „Vilties“ futbolininkus ir nedavė jiems laisvai kvėpuoti bei priimti kamuolio, tačiau „Viltis“ pirmalaikį spaudimą atlaikė.
Vis tik kamuolio iniciatyva labiau priklausė „Panerio“ futbolininkams. Šie be perstojo ieškojo kelio link „Vilties“ vartų, dažniau puldami kraštais ir tikėdamiesi pelnyti įvartį po tikslaus perdavimo į baudos aikštelę. Tuo tarpu „viltiečiai“ stengėsi žaisti sau įprastą futbolą, laikydami kamuolį ant žemės ir trumpais perdavimais judėti į priekį.
Nors „Viltis“ turėjo porą realių progų pasižymėti, „Panerys“ visas rungtynes aktyviai ir aštriai skersuodavo kamuolį, po ko kildavo nemaži nemalonumai šeimininkų vartams. Visgi nei vienai, nei kitai komandai pakeisti rezultato nepavyko ir komandos išėjo į pertrauką esant lygiam rezultatui 0:0.
Antrasis kėlinys nežymiai skyrėsi nuo pirmojo, bet šį kartą „Panerys“ savo progas sugebėjo realizuoti. Praeityje „Panerio“ futbolininkai žaidė aukštesniame lygyje, todėl galiausiai jie įrodė savo pranašumą prieš savo varžovus. Nepadėjo net raudona kortelė, kurią teisėjas parodė „Panerio“ žaidėjui, nes net mažumoje žaidę svečiai sugebėjo pelnyti trečiąjį įvartį.
Keitimai šiose rungtynėse visai nepagelbėjo „Vilčiai“, o gal net atvirksčiai – išbalansavo komandą, ko pasekoje krito trys įvarčiai į Andriaus Juzkiv ginamus vartus. Aikštėje pasirodę žaidėjai, regis, buvo nepakankamai pasiruošę perlaužti rungtynių eigą ir nesugebėjo įnešti šviežumo į komandos puolimą bei gynybą. Galutinis rezultatas – 0:3 „Panerio“ naudai, o „Viltis“ komlikuoja savo situaciją turnyrinėje lentelėje.
Tačiau liūdėti ir pykti nėra kada, nes komanda jau turi galvoti apie kitas rungtynes – pirmadienį, birželio 12-tą dieną į Vilnių atvyks Kauno „Hegelmann Litauen“ ir sužais atkeltas 10 turo rungtynes. Pirmajame susitikime Kaune komandos pasidalino po tašką įtemptose rungtynėse (2:2), tad šį kartą laukiama nemažiau įdomios rungtynės. Pradžia – 20 valandą, tad kviečiame palaikyti Vilniaus komandą!