Žvarbų antradienio vakarą LFF stadione FK Viltis susirėmė su Kazlų Rūdos Šilo futbolininkais. Prieš rungtynes tiek aikštės šeimininkai, tiek svečiai tikėjosi, jog jiems pavyks pasiekti pergalę, tačiau abi komandos žinojo, kad lengvo pasivaikščiojimo aikštėje laukti neverta. Po dramatiškos antrojo kėlinio pabaigos, viltiečiams teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:2.

Pirmoji mačo pusė, nepaisant įdomių epizodų, buvo kiek lėtoka. Žaidimui įsibėgėti trukdė svečių traumos bei grubesnės pražangos aikštės viduryje, po kurių teisėjui tekdavo raminti įsiplieskusias aistras. Nepaisant šių trukdžių, abi komandos kūrė pavojingas situacijas prie priešininkų vartų. Šeimininkų vienuolikė kamuolį kontroliavo didžiąją laiko dalį ir būdami konkurentų aikštės pusėje atliko ne vieną bandymą smūgiuoti į vartus, deja, jiems pasižymėti taip ir nepavyko. Tuo tarpu svečiai iš Kazlų Rūdos taip pat turėjo progų išsiveržti į priekį, paskutiniąją kėlinio akimirką jiems pasisekė vieną jų išpildyti, po baudos smūgio kamuolys atsidūrė šalia A. Račkaus, kuris privertė vilniečius į rūbinę žygiuoti nuleidus galvas.

Po pertraukos į stadioną sugrįžę Vilties futbolininkai spaudė varžovus ir neleido jiems jaustis ramiai. Gavę progą kontratakuoti, Šilo žaidėjai stengėsi greitai pereiti į puolimą, tačiau šeimininkai su išpuoliais susitvarkė ir kūrė pavojingus epizodus vieną po kito. Pagaliau, 74-ąją minutę, po Naglio Balčiūno perdavimo, Tomas Chomičius tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginklavo priešininką ir rezultatas tapo lygus – 1:1. Supratusi, kad pralaužti konkurentų gynybą – įmanoma, vilniečių vienuolikė nesustojo spausti svečių iš Kazlų Rūdos. Tačiau, tiksint paskutinėms rungtynių minutėms, kamuolį sukontroliavęs R. Beniušis pasižymėjo ir Vilties ekipai teko pripažinti oponentų pranašumą – 1:2.

Svarbūs taškai išslydo iš komandos rankų, tačiau pats žaidimas gerbėjų tikrai nenuvylė ir jame galima įžvelgti nemažai pozityvo. Belieka tikėtis, kad vilniečiai išlaikys savo lygį ir toliau sieks pergalių. Tai pamatyti galėsime jau pirmadienį, gegužės 13 dieną, LFF stadione, kur FK Viltis laukia dar vienas išbandymas – naujoji Marijampolės City vienuolikė.