Atėjo į pabaigą pirmoji šio sezono pusė. Dvyliktajame LFF II lygos Pietų zonos ture FK „Viltis“ paskutinėmis rungtynių minutėmis apmaudžiai pralaimėjo turnyrinės lentelės kaimynams iš Kauno „Hegelmann Litauen“ rezultatu 1:2. Vienintelį įvartį šeimininkų gretose pelnė Estanislao Jameson Moles.

Tenka pripažinti, jog šįkart susitiko dvi viena kitos vertos komandos. Nors pirmajame kėlinyje svečiai iš Kauno atrodė grėsmingiau, po pertraukos išėję „viltiečiai“ užkūrė tikrą pirtį savo varžovams, ir tik per teisėjo pridėtą laiką kauniečiams pavyko išsigelbėti ir išsivežti iš Vilniaus visus tris taškus.

Vos prasidėjus mačui „Hegelmann“ ekipa parodė, jog šiandien „Vilčiai“ lengva nebus, žaidė kietai, bet negrubiai. Po kelių nesėkmingų bandymų nuginkluoti vartininką svečiams visgi pavyko pelnyti įvartį, kai po šiurkščios gynėjų klaidos „Hegelmann“ komandos puolėjas nesunkiai pasiuntė kamuolį į vartus. Tačiau savo progų turėjo ir „Viltis“, tačiau puolėjai nepasinaudojo savo progomis.

Antrajame kėlinyje „Viltis“ pradėjo žaisti aktyviau ir labiau spaudė savo varžovus, siekdami išlyginti rezultatą, ir po poros atakų jiems tai pavyko. Po pelnyto įvarčio „viltiečių“ moralė dar labiau pakilo, žaidėjai patikėjo, jog gali išgelbėti šias rungtynes, todėl dar didesnėmis pajėgomis puolė varžovų vartus, už ką pastarieji skaudžiai nubaudė. Besibaigiant rungtynėms gynėjai nespėjo sureaguoti į greitą kauniečių kamuolio išmetimą iš užribio ir praleido apmaudų įvartį, kuris nubraukė visus šansus pakovoti bent dėl taško.

Tačiau liūdėti nėra kada, mat jau šį savaitgalį „Vilties“ klubo laukia šventė – „SHARP“ LFF taurės proga į Vilnių atvažiuos A lygoje rungtyniaujanti Kauno „Stumbro“ ekipa, todėl laukiame rekordinio žiūrovų skaičiaus! Rungtynės prasidės šeštadienį, rugsėjo 1-ąją dieną 13 valandą LFF stadione, tad iki susitikimo!