Šventinį Liepos 6 dienos vakarą LFF II lygos 3 turo kovos neaplenkė sostinės centrinio stadiono. Į LFF tribūnas Vilniaus klubų gerbėjai rinkosi jau nuo 17 valandos, kai vietos FM Ateitis kovėsi su Kėdainių Nevėžio B komanda. Šioms rungtynėms pasibaigus be įvarčių, į aikštę žengė rimtai kovoti nusiteikusios ekipos: Marijampolės Sūduva B ir gerbėjus į stadioną surinkusi – Vilniaus FK Viltis.

Iš mačo buvo tikimasi daug, kadangi marijampoliečiai sezoną pradėjo dvejomis pergalėmis, tuo tarpu Vilties futbolininkai LFF taurės rungtynėse taip pat parodė, kad yra nusiteikę pergalingam sezonui. Permainingu oru vykusios rungtynės, ką žadėjo tą ir davė. Aikštėje vyko intensyvi kova ir teisėjui paskelbus mačo pabaigą priešininkai išsiskyrė kamuolį į varžovų vartus pasiuntę po kartą – 1:1.

Pirmajame kėlinyje vyravo vilniečių dominavimas aikštėje. Nors marijampoliečiai taip pat nemažai laiko praleido su kamuoliu, tačiau dažniausiai pavojingi epizodai gerbėjus nuo suolų kėlė prie jų ginamų vartų. Nepaisant poros rimtesnių progų, per pirmąsias 45 minutes Vilties futbolininkams taip ir nepavyko pelnyti įvarčio.

Antrasis kėlinys abejoms komandos buvo kiek chaotiškas. Nors jo pradžioje, kaip įprastai, atakas dažniau kurdavo sostinės ekipa, itin stiprus lietus smarkiai pasunkino žaidimo sąlygas ir komandų šansai iškovoti 3 taškus išsilygino. Vis dėlto pirmąjį įvartį pelnyti pavyko vilniečiams. Iš dešiniojo krašto atliekamas Vilties futbolininko perdavimas kliudė Sūduvos gynėjo ranką ir rungtynių teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Be didelių sunkumų 75-ąją minutę baudinį realizavo Tomas Chomičius, taip pelnydamas trečiąjį įvartį šiame II lygos sezone. Deja, vilniečių gerbėjams ilgai džiūgauti neteko. Jau po 5 minučių, teisėjui sušvilpus diskutuotiną pražangą ir padovanojus marijampoliečiams baudos smūgį, Sūduvos puolėjas Tomas Raštutis puikiu smūgiu galva išlygino rezultatą. Likusį rungtynių laiką abi komandos bandė persverti pranašumą į savo pusę, tačiau to padaryti nė vienai ekipai nepavyko.

FK Viltis pirmadienį sužaidė pasisekusias rungtynes, komanda žaidė vieningai ir vaizdas aikštėje nenuvylė sirgalių. Nors vilniečiai ir turėjo nemažai progų pasiekti pergalę 3 turo susitikime su FK Sūduva B, tačiau liūdėti dėl neišpildytų progų neverta. Juolab, kad jau sekmadienį, liepos 12d. viltiečiams suplanuota išvyka į Kėdainius, kur jų lauks FK Nevėžis B.