Po pergalingų LFF taurės rungtynių prieš Utenos „Utenį“ FK „Viltis“ sugrįžo prie kovų LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse. Trečiadienio mače LFF stadione „Viltis“ priėmė svečius iš Jonavos – A lygoje rungtyniaujančios komandos dublerinę ekipą. Abi komandos pasidalino po tašką (1:1), o vienintelį įvartį varžovams pelnė Marius Aukštolis.

Pirmajame kėlinyje pranašesni atrodė aikštės šeimininkai, tačiau pirmieji pasižymėjo jonaviečiai. „Viltis“ labai ilgai kontroliavo kamuolį varžovų aikštės pusėje, o varžovai ieškojo progų per kontratakas ir viena iš jų pasibaigė jiems sėkmingai. Po šalto dušo „viltiečiai“ nepalūžo ir toliau stengėsi pralaužti gausiai besigynančią „Jonavos“ B komandą. Labai gerų progų neišnaudojo Tomas Chomičius, todėl po pirmo kėlinio „Viltis“ nusileido varžovams – 0:1.

Antrajame kėlinyje „Viltis“ dar ilgiau kontroliavo žaidimo eigą ir aktyviau ieškojo kelio prie varžovų vartų. Netrukus rezultatą išlygino Marius Aukštolis, todėl atsirado puiki galimybė persverti rezultatą savo naudai ir pasiimti visus tris taškus, juolab kad „viltiečių“ žaidimas atrodė geresnis negu svečių.

Kėliniui artėjant į pabaigą pasipylė aistros. Teisėjas neskyrė kelių akivaizdžių pražangų, žaidėjai nekontroliavo emocijų ir to pasekoje – dvi raudonos kortelės, kurias prieš save išvydo Vaidas ir Paulius Pajarskai. Taip pat vieną raudoną kortelę gavo ir „Jonavos“ B komandos žaidėjas. Rungtynės baigėsi lygiosiomis – 1:1.

Jau šeštadienį „Viltis“ išvyksta į Kėdainius, kur žais prieš vietos „Nėvėžio“ B ekipą. Rungtynių pradžia – 15:00.