Štai ir atėjo tas momentas, kai mes visi sulaukėme paskutiniųjų SFL reguliariojo sezono rungtynių. 22-os rungtynės tradiciškai bus sutiktos ten, kur šį sezoną dar nesame praradę nė vieno taško – „gimtajame“ „Fanų“ stadione, 15:45 val. Šįkart mūsų varžovas – ne iš lentelės vidurio ar apačios, o ilgą laiką buvusi viena iš pretendenčių į medalius „Modulio“ ekipa. Tad vien pasižiūrėjus į lentelę jau galima drąsiai prognozuoti, kad lengvo pasivaikščiojimo šiandien tikrai nebus.
Tačiau taip pat reikia neužmiršti ir fakto, kad „Modulis“ jau yra praradęs visas menkiausias viltis užlipti ant nugalėtojų pakylos ir pasidabinti bronzos medaliais, tad lygiai taip pat papildomos motyvacijos ieškotis turės kažkur giliai komandos viduje.
Jeigu praėjusius kelis turus dar mėginome patys motyvuotis tuo, kad T. Chomičiui privalome „suveikti“ auksinį batelį, tai dabar, kai jis atitrūkęs nuo artimiausio persekiotojo S. Kaušinio 7 įvarčiais, realiai net ir šis tikslas jau pasiektas. Tačiau šiose mums vėlgi nieko nebelemiančios rungtynės kiek didesnė atrakcija bus ir tai, jog mūsų turnyrinėje lentelėje ties įvarčių santykiu tūno nelabai gražus ir nelabai apvalus skaičius +93. Kitaip sakant, 7 įvarčiai iki +100, tad šioks toks papildomas stimulas, žinoma, jau kirbės visų galvose.
Be to, po pirmojo kėlinio organizuosime 11 metrų baudinių konkursą tiksliai atspėjusiems mūsų įmuštų įvarčių prieš „Katastrofą“ skaičių, tad vėlgi turėsime progą pertraukos metu atsipalaiduoti ir pasisemti teigiamų emocijų prieš antrąjį kėlinį.
Nors 7 įvarčius šį sezoną esame mušę ne kartą ir ne vienai komandai, 7 įmušti „Moduliui“ bus labiau negu rimtas iššūkis. Juolab kad varžovai turi kuo atsakyti ir prie mūsų vartų, tad su kiekvienu jų įvarčiu turėsime mušti dar vienu daugiau. Komandos sudėtyje didelių pakeitimų ar netekčių išvysti neturėtume, kadangi praktiškai visa sudėtis turėtų būti pasiruošusi žengti į aikštę, išskyrus M. Matulaitį, kuris pasigavęs rudeninį peršalimą. Taip pat nesame tikri ir dėl vaiduoklio H. Kerušausko, apie kurio ketinimus ir veiksmus nežino ne tik komanda, bet ir jis pats, tad taip ir lieka neaišku, ar jis pasirodys aikštėje.
Kadangi oras kol kas tikrai neblogas, tai visi laukiami „Fanų“ stadione su garsiu palaikymu – „ŠIMTĄ! ŠIMTĄ! ŠIMTĄ!”.