„Vilties” pastaroji sezono dalis yra kone pati nesėkmingiausia absoliučiai klubo istorijoje. 4 pralaimėjimai iš eilės, netgi neįmuštas įvartis jau 376 minutes – kažką panašaus vargiai ar galima prisiminti. Tačiau tokie prasti skaičiai turėtų dar labiau norėti susitelkti ir pagaliau nutraukti šį košmarišką laikotarpį.
Antrojo rato antrajame mače „Viltis” keliauja dar sykį šiemet į Visaginą. Pirmoji išvyka ten kaip žinia pasibaigė kovinga mūsų pergale 2:1. Tą syk dubliu pergalę komandai padėjo iškovoti Lech Pečuro. Šįsyk rungtynėse bus neabejotinai karščiau, todėl labai tikinėtina, jog ant saulė vietomis temperatūra gali pakilti ir iki 35 ar daugiau laipsnių karščio. Tikimės, jog mačo arbitras abiejų kėlinukų viduryje tradiciškai tokiu oru leist futbolininkams atsigaivinti, organizuodamas minutines pertraukėles.
„Visagino” sezonas taip pat ne „rožėmis klotas”. Šeimininkai yra žaidę vienu maču daugiau nei mes, tačiau turi tiek pat (10) taškų. Žinoma, visaginiečiai yra įmušę kone dvigubai daugiau įvarčių (15), nei „Viltis” (8). Bet pastarieji beveik dvigubai daugiau ir praleidę.
„Viltis” gi šiame sezone įvarčius muša geriau tik už FM „Ateities” jaunimą. 8 tikslūs smūgiai per 10 rungtynių – dar vienas antirekordas? Prastas progų išnaudojimas išties yra viena didžiausių klubo problemų, su kuriomis bus pamėginta šiandien ir kovoti. Jau netrukus komanda išvyks į Visaginą.