„Viltis” šiemet nenusiteikusi už dyką dalinti taškų, todėl šiai dienai komanda turi iškovojusi 7 įmanomas pergales per 7 sužaistas rungtynes. Todėl klubas rimtai nusitaikė į III lygos kelialapį bei net neketina užmigti ant laurų ir mažinti apsukas.
Eilinį sekmadienį „Viltis” sužaidė 6-ojo turo varžybas namų stadione prieš „Visinčią”. Tai buvo paskutinė namų dvikova prieš dvejas iš eilės išvykos rungtynes, todėl visi puikiai suprato, jog privalu išnaudoti namų įgytą pranašumą.
Nuo pat susitikimo pradžio šeimininkai ėmėsi sau įprasto žaidimo. Milžiniška kamuolio kontrolė, greiti, trumpi perdavimai ir varžovų presingas jų aikštės pusėje. Panašu, jog prieš rungtynes „Visinčia” to nesitikėjo ir jau pirmosiomis minutėmis buvo nustebinti. Pirmiausiai puikios progos būdamas vienas prieš vartininką neišnaudoja Lech Pečuro, kiek vėliau į virpstą pataiko geroje pozicijoje buvęs Haroldas Kerušauskas. Tačiau rankų nenuleidžiame ir po „barceloniškos” kombinacijos ir perdavimo iš dešinio krašto, koja stato SAimonas Vitkauskas bei pelno pirmąjį rungtynių įvartį.
Žaidimo braižas nesikeičia. Atakose dominuoja „Viltis”, tačiau svečiai vis drąsiau pasijungia į priekį. Vis tik šie nieko gero nepeša ir jau 38-ąją minutę mikrodvikovoje su gynėju, triumfuoja Tomas Chomičius, dvigubindamas šeimininkų persvarą iki 2:0.
Antrasis kėlinys prasideda įprastai mums. Kaip žinia, pirmąsias 45 minutes „Viltis” šiemet žaidžia kone tobulai. Tačiau antrose susitikimų dalyse komanda užmiega ir varžyboms prideda nereikalingos intrigos. Būtent po mūsų vartų sargo Ugniaus Kaminsko klaidos svečiai sugeba švelninti rezultatą iki 2:1. Aikštelėje pamažu ima jaustis nervingumas, neapdairumas. Tačiau visa laimė, jog sudėtyje turime Haroldą Kerušauską, kuris sau įprastu būdu , pasimesdamas kamuolį iš dešinio krašto link vidurio, mylimąja kairiąja kala dangiško grožio įvartį ir atstato dvigubą šeimininkų persvarą.
Po šio įvarčio svečiai iš Šalčininkėlių palūžta. Jų veiksmuose noro nebesimato, gynyboje nė vienas iš jų nebepersistengia. Tuo „Viltis” naudojasi. Tiksliau pradžioje naudojasi Tomas Chomičius. Jo du įvarčiai pradeda „Visinčios” triuškinimą, o Lech Pečuro 75-ąją minutę – jį baigia. Galutinis rezultatas 6:1, tačiau svarbiausia, jog čempionate renkame 18 taškų iš tiek pat galimų ir visas mintis keliame į 7-ojo turo mačą su „Viesulu”.
„Viltis” – „Visinčia” MOTM – Tomas Chomičius. Pagaliau galime teigti, jog savo formą įgauna ir Tomas Chomičius. Jo jau trečias hattric’as per vos šešias žaistas rungtynes yra išties didžiausios pagarbos vertas rezultatas. Tačiau tikrai nenorime dar niekam kabinti ąžuolo vainikų ant kaklo ir tikimės, jog tokios nominacijos tik paskatins tobulėti dar labiau. Tomas Chomičius rungtynėse prieš „Visinčią” ne tik pelnė 3 įvarčius, tačiau turėjo mažiausiai dar tiek pat progų. Buvo pastebimas aikštelėje ir per 80 žaidimo minučių varė į neviltį visus svečių klubo gynėjus.