“Vilties” debiutas B divizione vis dažniau vadinamas kiek prisvilusiu. Jeigu dar pralaimėjimą “Imperialui” galėjome suversti pirmųjų rungtynių jauduliui, tai antrosiose prarasti 2 taškai “Tapyrams” – jau arti to, kad sezono startas nevykęs.
Viskas prasidėjo nuo super galingos pergalės Taurėje prieš “Reaktyvą”. 12:1 ne tik leido visiems dar kartą sužinoti apie mus, tačiau ir patiems, ko gero, pakišo koją. Tiek mače su “Imperialu”, tiek dvikovoje prieš “Ozo Tapyrus” tikėjomės, jog įvarčiai patys sukris į priešininkų vartus.
Kaip SFL apžvalgininkas ir pasakė, “Vilčiai” šiemet “atšipę dantukai”. Nebėra to aštrumo, to taip reikalingo judesio be kamuolio. Tačiau nepanikuokime, nes dar šiame sezone turėsim bent 22 rungtynes. Kas žino. Gal net ir daugiau.
Mače prieš “Ozo Tapyrus” visi reikalai sugadinti buvo pirmojo kėlinio antroje pusėje. Tuomet, po netikslių perdavimų lavinos gavome pirmąjį įvartį bei, negano to, už grubią pražangą netekome puolėjo Žilvino.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje keitėsi. Nors ir rungtyniavome su vieno žaidėjo deficitu, vis tiek kamuolio kontrolė buvo mūsų “kojose”. Tačiau kaip ir prieš tai minėta, nematėme mūsų praeito sezono judėjimo be kamuolio. O kai žaidi “šuniuką” pusiau stovėdamas, tai rezultato gero tikėtis ne valia.
Džiugu bent tiek, jog rezultatą pavyko išlyginti. Po neblogos kombinacijos krašte ir perdavimo į priešininkų baudos aikštelę, savo įvartį pelnė Paulius. Tačiau laiko buvo likę pernelyg mažai, jog pavyktų pasigalinėti dėl pergalės ir 3 taškų.
Taigi galutinis rezultatas 1:1 ir planai iškovoti pergalę atidedami į trečiąjį turą. Ten nebeturėsime ko prarasti. Pergalė arba gili duobė apatinėje B diviziono turnyrinės lentelės dalyje.