Pristatome dar trijų Vilties B komandos rungtynių apžvalgą, kurios Vilties dubleriams buvo gerokai sėkmingesnės, lyginant su pirmąją sezono dalimi.

Pačiame birželio viduryje, LFF stadione, Viltis priėmė Top Kickers komandą.

Akistata su Top Kickers komanda vyko ką tik po to, kai alinančius birželio karščius buvo nupylęs rimtas lietus, tad LFF stadiono danga ir oro sąlygos buvo puikios – kamuolys vaikščiojo greitai ir aštriai.

Lygiosiomis (1-1) pasibaigusias rungtynes pakomentavo Vilties kapitonas Mindaugas Matulaitis: „Sakyčiau, kad rungtynės buvo labai apylygės, Top Kickers įvartį įmušė po kurioziško kampinio, o mes – antrojo kėlinio pradžioje, po nuostabaus mūsų legionieriaus Nonny smūgio per save. Nors, man regis, progų ir pusprogių daugiau turėjome mes. Po rungtynių persirengimo kambaryje nuotaikos nebuvo triumfališkos, o greičiau nežymaus nusivylimo, nes visi jautė, kad galėjome laimėti rungtynes. Nors, žinoma, džiugu dėl pirmojo taško šiose pirmenybėse – jautėm, kad anksčiau ar vėliau taškai pradės kristi.“

SFL taurės šešioliktfinaliui Vilties dubleriai vyko į Nemenčinę, kur susitiko su PILK komanda, esančia viena iš C diviziono lyderių.

Nuo pirmųjų minučių PILK rungtynių iniciatyvą atidavė Vilties komandai, o nesibaigiančios atakos ir smūgiai į vartus pranašavo gana akivaizdžią svečių iš Vilniaus pergalę. Visgi stebuklingai pirmajame kėlinyje Vilties dubleriams nepavyko pralaužti PILK gynybos. Tačiau jau antrajame kėlinyje, 58 minutę, į pavojingą ataką iš dešiniojo krašto išbėgo Benediktas Žukas, kurio aštrus perdavimas į baudos aikštelę lėmė įvartį, kurį į savus vartus įsimušė PILK gynėjas Vygantas Šepetis. Per toliau sekusias 6 minutes Vilties puolėjai Nonny ir Kipras Ališauskas įmušė dar po įvartį, tad svečių pranašumas jau buvo dviženklis.

Tiesa, dėl Vilties gynėjų aplaidumo PILK komandai pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau tai buvo tik paguodos įvartis. Teisėjo švilpukas žymėjo Vilties pergalę rezultatu 1-3 bei kelialapį į SFL taurės aštuntfinalį.

„Nuo pirmos minutės jautėme, kad įmušime vieną įvartį ir varžovai palūš. Nors pirmąjį įvartį įmušėme tik 58 minutę, tačiau toks scenarijus pasitvirtino. Nepasakyčiau, kad rungtynės buvo sunkios. Tai buvo labiau formalumo reikalas.“, – teigė Vilties saugas Tomas Malinauskas.

Antrąją Joninių dieną Viltis vyko į Fabijoniškių stadioną, kur susitiko su principiniu varžovu – FK Viesulo ekipa. Dėka ilgojo savaitgalio Vilties dubleriai rinkosi gana sunkiai.

Rungtynės prasidėjo keliomis Vilties atakomis, tuo tarpu Viesulas agresyvokai varžovus stengėsi pasitikti nuo jų baudos aikštelės, neleisdami Vilties futbolininkams žemais perdavimais įžaisti kamuolį. Nors abi komandos pirmajame kėlinyje turėjo pusprogių, visgi svečių šansai buvo kiek rimtesni. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo panašus – tiek Viltis, tiek Viesulas turėjo progų, tačiau lūžis rungtynėse įvyko maždaug 70-75 min., kai kontratakos metu Vilties legionierius Nonny išbėgo vienas prieš vartininką ir čia labai ramiai, kaip Thierry Henry geriausiais laikais, paguldė vartininką, dar vieną gynėją bei kamuolį pasiuntė į tuščius vartus. Tai žymėjo Vilties dublerių pergalę rezultatu 0-1.

Tądien vartininku žaidęs Vilties gynėjas Artūras Tkačius teigė, kad varžovų sprendimas rungtyniauti aukštai nuo pirmos minutės Viesului kainavo daug jėgų: „Man atrodo, kad Viesulo sprendimas mus spausti nuo pat pirmos minutės Viesului kainavo daug jėgų, kurių jiems antrojoje rungtynių dalyje pritrūko. Taip pat džiugu, kad tai yra geriausia mūsų rungtynių serija šiame sezone: lygiosios ir pergalė SFL A divizione bei pergalė SFL taurėje.“

Artimiausios Vilties B komandos rungtynės bus žaidžiamos birželio 30 d., sekmadienį, 15:00 Senvagės stadione.