Ilgai lauktas didžiojo lauko futbolo sezonas jau visai čia pat. Po fizinio pasiruošimo stovyklos bei keletos draugiškų varžybų, “Viltis” yra pasiruošusi oficialioms lygos bei taurės kovoms, kurios startuoja jau šią savaitę.
2 savaites lieję prakaitą Vingio parke, “Vilties” futbolininkai pirmąsias draugiškas rungtynes žaidė prieš “Imperialą”. Tai buvo pirmosios mūsų klubo istorijoje varžybos didžiuliame Sportimos manieže.
Po mažojo futbolo keistai greitai persiorientavę prie didesnių plotų bei erdvių, tame mače susitvarkėme tiesiog puikiai. Pirmas 15 minučių atrodę kiek pasimetę, vėliau priešininkus įžūliai subombardavome .
Puikiai savo debiutiniame lauko futbolo mače pasirodė puolėjas Aivydas. Įmušęs net 4 įvarčius naujokas pakeitė iki tol skystai atrodžiusią puolimo liniją. Tai buvo būtent tai ko mums iki šiol ir trūko. Gero, kokybiško puolėjo, galinčio žaibišku mąstymu pasukti ataką viena ar kita linkme.
Taigi galutinis rezultatas 7:1 ir nuostabus sezono startas.
Antrasis draugiškas egzaminas vyko kiek nepatogesnėje aplinkoje. Ko gero, po daugiau nei pusės metų pertraukos “Viltis” iškišo savo nosytes į Vilniaus stadionus, arba liaudiškai tariant – dirvonus.
Su SFL veteranais “Krušos” futbolininkais susitikome gan vėlyvą pirmadienio vakarą Grigiškėse. Tiesa, rungtynės jau nebeatrodėme tokios sėkmingos mums. Vis tik pralaiminėdami 0:2, sugebėjome pelnyti 2 įvarčius ir su “Kruša” sužaisti draugiškai, 2:2. Po įvartį pelnė Aivydas ir Haris.
Trečiosios draugiškos rungtynės, kone, žadėjo būti pačios įdomiausios. Ne veltui prieš pat sezono startą pasirinkome vieną stipriausių SFL ekipų – FK “Kiemą”. Po daugiau nei metų pertraukos, grįžę į Žalgirio bazės stadioną, tikėjomės įkasti A diviziono komandai.
Tačiau sėkmingai laikęsi daugiau nei vieną kėlinį, gavome kiek netikėtą “rikošetą” į Tito ginamus vartus. Netrukus rezultatą išlygino Šarūnas, o kėliniui artėjant link pabaigos, “Vilties” pavargę gynėjai nebesugaudė greitų “Kiemo” puolėjų, ko pasėkoje, gavome dar vieną įvartį.
1:2 ir ne viskas taip blogai, kaip galėjo būti. Draugiškose rungtynėse patyrėm pralaimėjimą, žinome, ką reiškia sužaisti lygiosiomis bei smagu, jog “Imperialas” ilgai dar atsimins šį nešvankų sutriuškinimą.
Taigi, sezono startas jau šį trečiadienį, ekipos nuotaika puiki. Treniruojamės pilnu pajėgumu, nėra labai šalta ir drėgna, tačiau komanda nekantriai laukia pirmųjų oficialių rungtynių. Tikėkimės geriausio!