Pirmajame šio sezono mače FK Viltis futbolininkai parodė, kad LFF II lygos kovoms yra pasiruošę. Įveikę BFA dublerių komandą užtikrintu rezultatu 4:0 pastarieji pakiliomis nuotaikomis žengs į sekančią dvikovą futbolo aikštėje. Jau rytoj, trečiadienį, viltiečių lauks antrasis sezono išbandymas – Vilniaus FK Žalgiris C.

Žalgiriečių futbolininkai II lygoje taip pat startavo pergalingai: svečiuose vieno įvarčio skirtumu nugalėdami FM Ateitis vienuolikę. Apie jaunąją žalgiriečių komandą daug kalbėti neverta, kadangi į LFF II lygą šie prisijungė tik šiemet. Tačiau laimėtos rungtynės prieš FM Ateities žaidėjus prognozuoja, kad pastarieji nebus sezono autsaideriai, galbūt netgi priešingai – kovos dėl aukščiausių turnyrinės lentelės pozicijų. Tad FK Viltis laukia rimtas iššūkis.

Nepaisant to, viltiečiai yra nusiteikę trečiadienį iš Senvagės gimnazijos stadiono išeiti pakeltomis galvomis, įrodę savo vertę. Komanda šiuo metu demonstruoja užsivedimą tiek treniruočių, tiek rungtynių metu. Vilniečių ekipoje gausu naujokų, tad susižaidimas tarp futbolininkų dar nėra geriausioje stadijoje, bet aiškiai matyti, kad su kiekviena treniruote žaidėjai geriau supranta vienas kito judesius aikštelėje.

Poilsio ir pasiruošimo rytojaus mačui daugiau turėjo žalgiriečiai, tad reiktų tikėtis, jog pastarieji bandys išnaudoti savo didesnes energijos atsargas ir žais aktyviau. Vilties futbolininkai surems jėgas su Vilniaus FK Žalgiris C vienuolike jau trečiadienį, 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione.