Prieš paskutiniame LFF II lygos Pietų zonos ture FK „Viltis“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė pergalę iš „Kauno Žalgirio“ B komandos futbolininkų. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1, įvarčius „viltiečiams“ pelnė Denis Romanov ir Felipe Kae.
Prieš mačą abejose stovyklose vyravo gana optimistiškos nuotaikos. „Viltis“ sezono pabaigoje pagavo neblogą sportinę formą ir nepralaimi jau keletą rungtynių iš eilės, o kadangi turnyrinėje lentelėje jau iš esmės nebėra ko siekti, „viltiečiai“ galėjo sau leisti pasimėgauti žaidimu.
Tuo tarpu „Kauno Žalgirio“ dubleriams taškai yra gyvybiškai reikalingi kovai dėl sidabro medalių, nes II lygos čempionų NFA jie jau nebepavys, o ant kulnų lipa Vilniaus „Panerys“. Praeitas „Vilties“ ir „Kauno Žalgirio“ B susitikimas (1:6 kauniečių naudai) leido pastariesiems galvoti, jog Vilniuje jiems neturėtų būti sunku pasiimti visus tris taškus.
Pasistiprinę keliais pagrindinės komandos futbolininkais, svečiai užkūrė „viltiečiams“ tikrą pirtį. Visas 90 minučių kauniečiai spaudė varžovus, palaikė aukštą rungtynių tempą, vis ieškojo progų įvarčiams, tačiau vilniečiai gynėsi nepriekaištingai. O vienoje iš kontratakų įspūdingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą savo komandą į priekį išvedė Denis Romanov. Tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui svečiai išlygino rezultatą, tad antrajame kėlinyje viskas prasidėjo nuo pradžių.
Antrojoje mačo dalyje vaizdas aikštėje beveik nesikeitė – kauniečiai vis bandė pulti, o vilniečiai kompaktiškai gynėsi ir ieškojo progų kontratakuoti. Besibaigiant antrajam kėliniui, po vienos iš daugelio „Kauno Žalgirio“ dublerių atakų „Viltis“ surengė žaibišką išpuolį, kurio smaigalyje ir vėl atsidūrė komandos legionierius Felipe Kae, kuris per pridėtą laiką tiksliai smūgiuoja jau antras rungtynes iš eilės. Galutinis rezultatas – 2:1, ir „Kauno Žalgiris“ B gerokai sukomplikavo savo padėtį turnyrinėje lentelėje.
Tuo tarpu „Viltis“ rengiasi sužaisti paskutinį šio sezono mačą, kuris vyks penktadienį, lapkričio 3-ią dieną, 20-tą valandą Senvagės gimnazijos stadione prieš Marijampolės „Sūduvos“ B ekipą. Kviečiame palaikyti „viltiečius“ paskutinėse sezono varžybose!