Trečiadienio vakaro dauguma futbolo gerbėjų laukė dėl antrojo Čempionų lygos pusfinalio, o tuo tarpu mes turėjome vieną svarbiausių kovų – penktajame ture susitikome su II lygos rytų zonos lyderiais „Fk Taip“. Apie šias rungtynes buvo kalbėta daug, nes jau po truputį mūsų komandų akistata vadinama principine. Deja, bet po šios principinės kovos turėjome pripažinti „Taip“ futbolininkų pergalę.
Rungtynės pradėjome kaip visada –  stengiamės laikyti kamuolio kontrolę, tačiau priešininkų priekinė linija pasitikdavo mus aukštai, tad neišvengdavome netikslių perdavimų, o tuo varžovai stengėsi naudotis ir rezgė pavojingas atakas. Tačiau jau 13 minutę standartinės atakos smaigalyje atsiduria Tomas Chomičius ir pelno pirmąjį komandos įvartį. Gera pradžia – pusė darbo?  Taip, tik pusė. Nors ir bandėme palaikyti savo žaidimo braižą, tačiau „Taip“ vyrai neleido to padaryti ir dažniausiai mūsų atakos atsimušdavo į varžovų gynybą.  25min. priešininkų pastangos pasitikti mus mūsų bandos aikštelės ribose pasiteisina. Kamuolys grąžinamas vartininkui ir šis neturėdamas kito varianto stengiasi išmušti tolyn nuo vartų, tačiau tas visiškai nepavyko, o šeimininkai naudodamiesi šia grubia klaida – lygina rezultatą.  Likusią dalį kėlinio priešininkai kontroliuoja kamuolį, o mes turėdami savo šansą nesugebame surengti pavojingų atakų ir kėlinį baigiame esant rezultatui 1:1. Aiškiai jautėsi po praleisto įvarčio kritęs pasitikėjimas ir noras laimėti. To neturėtų būti, žinant, kad aikštelėje vis dar rungtyniauja 11 prieš 11, o rezultatas 1:1.
Antrasis kėlinys, matyt, įeis į klubo istoriją. Per šį kėlinį į mūsų vartus buvo paskirti net trys 11m. baudiniai. Galbūt iš šono stebint būtų kiek neįtikėtina, bet visi skirti pelnytai.  Du kartus savo baudos aikštelės ribose žaidžiame ranka bei kartą griauname varžovą. Galime pasidžiaugti, kad priešininkai sugeba realizuoti tik du baudinius. Atsilikinėdami rezultatu 1:3 įjungiame „aukštesnę pavarą“ , tačiau sugebame tik sušvelninti rezultatą. Antruoju įvarčiu pasižymi Tomas Malinauskas ir tik save galime kaltinti, kodėl taip žaisti pradedame tik tada, kai atsilikinėjame (prisiminkime, kad rungtynėse prieš „Rotalį“ taip pat varžovų vartus buvo apgulę tik atsilikinėdami 1:2), tad nuskamba finalinis teisėjo švilpukas ir rezultatu 2:3 patiriame antrąjį pralaimėjimą.
Apibendrinant varžybas, verta paminėti, kad pirmajame kėlinyje teko traukti kamuolį iš vartų tinklo du kartus, tačiau aikštės teisėjas užfiksavo nuošalę, nors šoninis ir nebuvo pakėlęs vėliavėlės. Keista, kodėl šoninis teisėjas (privalantis žinoti futbolo taisykles, net pagalvojo apie užskaitytą įvartį). Pats žaidimas buvo grubus ir kovingas, varžovai pasižymėjo net 7 geltonomis ir viena raudona kortele, nors ir patys jų atakas kelis kartus taip pat stabdėme šiurkščiai. Šįkart mūsų žaidime stipriai stigo komandiškumo. Klaidų kaltininkų ieškojome čia ir dabar vietoj to, kad visi kartu aikštelėje atidirbtume ir pabandytume jas ištaisyti. Žinoma, mūsų ir žiūrovų nuomone buvome verti bent lygiųjų, tačiau fortūnos trūkumas ir noras laimėti atsiradęs gerokai per vėlu – neleido į turnyrinės lentelės sąskaitą įsirašyti bent 1 taško. Bet prižadame pasitaisyti! O tą puikiai galėsime įrodyti sekančiame ture, kuriame susitiksime su „Fk Utenis-2“ komanda.
Po šio mačo savo komentarą paliko ir ekipos treneris Mindaugas Bielinskas: „Rungtynėms pasiruošime tikrai gerai. Netgi jas pradėjome ganėtinai pasitikėdami savimi ir kaip jau įprasta šiemet – pirmavome. Kaip žinia, visuose penkiuose turuose įmušdavo pirmi. Tačiau grubi vartininko klaida ir dingsta noras žaisti, kovoti, visi nuleidžia rankas. To niekaip nesupranta ir nerandu žodžių to pateisinimui. Netikiu, jog mano žaidėjai tokie „išpuikę“, jog vidury pirmo kėlinio gavus vieną įvartį nustotų žaist. Šią psichologinę bėda mėginsime taisyti kuo greičiau. Žinoma gaila, kad praleidome tokius skaudžius įvarčius, bet nieko kaltinti dėl to negalime. Patys baudos aikštelėje žaidėme rankomis, ko dar sporto mokyklose moko, jog baudos aikštelėje gynėjas privalo rankas laikyti už nugaros. Kaip praktika rodo – pralaimėjimai prieš „Taip“, mus nuteikia gerai sekančioms kovoms, todėl tikimės pirmąjį ratą užbaigti pergalėmis. Savo klaidas žinome ir tikrai judėsime tikslingai ta kryptimi, kad ateityje jų nebekartotumėme“
Geriausias rungtynių žaidėjas – Tomas Chomičius.