Viltis“ 2017 metų sezone į savo draugų, rėmėjų ir partnerių gretas pritraukia vis įvairesnio plauko įmones, projektus ar kitokią visuomenei naudingą bei reikalingą organizaciją. Šįsyk klubas visiems 2017 metas sukirto rankomis su VGTU „LinkMenų fabriku“ ir jau spėjo surengti profesionalią foto sesiją naujojo partnerio patalpose.
VGTU „LinkMenų fabrikas“ – tai erdvė visiems, kurie nori kurti, brandinti ir įgyvendinti savo idėjas. Fizinio prototipavimo (medžio, metalo, 3D spaudos, elektronikos) cechai ir audiovizualinės kūrybos erdvės (foto, video, audio studijos) laukia visų: nuo pradedančiųjų kūrėjų, profesionalų ar verslo įmonių. Čia skatinama kūryba, mezgasi pažintys ir gimsta inovacijos. Būtent taip prisistato VGTU įsteigtas didžiulis kūrybiškumo ir inovacijų centras, esantis Linkmenų g. 28, Vilniuje.
VGTU „LinkMenų fabrikas“ verslui siūlo filmavimo, fotografavimo, video ir audio montavimo paslaugas, taip pat įvairias fizinio prototipavimo paslaugas. Ir tai tik maža dalis iš visų siūlomų paslaugų, kurių pilną sąrašą ir kainas galite rasti čia.