Atkeltos LFF II lygos Pietų zonos 10 turo rungtynės FK „Viltis“ komandai susiklostė nesėkmingai. Po atkaklios kovos buvo nusileista Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipai rezultatu 2:4. Įvarčius mušė Vaidas Pajarskas bei Tomas Chomičius.
„Viltis“ šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Eilinis pralaimėjimas ir dar labiau komplikuota situacija turnyrinėje lentelėje. Prieš susitikimą su Kauno komanda buvo pakili nuotaika, kad pagaliau pavyks nutraukti nesėkmių seriją, tačiau vėl „Viltis“ lieka be taškų.
Rungtynių pradžia „viltiečiams“ nežadėjo nieko gero, nes jau 16-tą minutę svečiai išsiveržė į priekį. Vėliau vyko gana apylygė kova, tiek vieni, tiek kiti turėjo savų progų pasižymėti. Visgi 42-ą minutę „Vilčiai“ pavyko išlyginti rezultatą, kai tiksliai smūgiavo komandos kapitonas Vaidas Pajarskas. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 1:1.
Antrajame kėlinyje rezultatas ilgai išliko nepakitęs, tik 72-ąją minutę „Hegelmann Litauen“ ekipa antrą sykį pelnė įvartį. Tačiau aikštės šeimininkai nepasidavė ir po aštuonių minučių Tomas Chomičius įsirašė įvartį į savo sąskaitą.
„Viltiečiai“ bandė surengti lemiamą šturmą ir persverti rezultatą, tačiau gavo stiprų antausį, po kurio atsitiesti jau nebepavyko. Pačioje rungtynių pabaigoje 88-ą minutę Kauno vienuolikė trečią kartą išsiveržė į priekį po kontratakos, o per teisėjo pridėtą laiką pelnė dar ir ketvirtą įvartį, galutinai įtvirtindami savo pranašumą prieš aikštės šeimininkus. Galutinis rezultatas – 2:4 ir dar vienas pralaimėjimas „Vilties“ ekipai.
Tačiau čemponatas tęsiasi ir dar liko tikrai daug turų turnyrinei situacijai pagerinti. Septintas turas jau ne už kalnų – birželio 16-tą dieną, penktadienį, 20 valandą „Viltis“ susitiks su Kybartų „Sveikata“. Tai yra vienas seniausių Lietuvos klubų, tad akistata bus tikrai įdomi. Kviečiame palaikyti „viltiečius“ šiuo sunkiu laikotarpiu!