Pasibaigus tradiciniam žiemos 7×7 turnyrui FK „Viltis“ aktyviai ruošiasi naujam 2018 metų
sezonui. Po pirmos lauko treniruočių savaitės laukė pirmosios kontrolinės rungtynės –
„Vilties“ dubleriai išbandė jėgas su FK „Navigatoriai“ antrąja komanda, o komandų
pagrindinės ekipos varžėsi tarpusavyje. Dubleriai išsiskyrė taikiai (0:0), o „Vilties“ pirmoji
komanda nugalėjo „navigus“ rezultatu 4:2. „Viltiečiams“ po du įvarčius pelnė Tomas
Chomičius ir Denis Romanov.

Abi komandos mačą pradėjo aktyviai, ir vieni, ir kiti stengėsi branginti kamuolį ir žaidė „nuo
gynybos“. Tačiau „Viltis“ greitai perėmė iniciatyvą ir po truputį artėjo link varžovų vartų. Po
poros nedovanotinų klaidų gynyboje savo šansais pasinaudojo Tomas Chomičius bei Denis
Romanov, kurie jau pirmajame kėlinyje užtikrino savo komandai net keturių įvarčių
pranašumą prieš Navigatorius.

Antrajame kėlinyje „navigai“ sušvelnino rezultatą iki dviejų įvarčių skirtumo, tačiau tai
didelės įtakos žaidimui nepadarė. „Viltis“ praktiškai visą kėlinį turėjo iniciatyvą bei kūrė
pavojingas progas įmušti įvartį, tačiau jomis nepasinaudojo. Galutinis rezultatas – 4:2
„Vilties“ naudai ir pirmosios kontrolinės rungtynės prieš pajėgų varžovą atnešė vaisių.

Komanda tęsia pasiruošimą sezonui ir jau ruošiasi antrosioms kontrolinėms rungtynėms. Šį
kartą „viltiečiai“ išbandys jėgas prieš kitą III lygos komandą – Naujosios Vilnios „Granitą“.
Rungtynės jau šį penktadienį, 20:00 valandą Senvagės stadione, tad visus kviečiame palaikyti
komandą ir kartu ruoštis 2018 metų sezonui!