Pristatome dar vieną pagrindinės komandos naujoką – atakuojančio tipo 21-erių metų žaidėją Ernestą Gerasimovą.

Ką tau reiškia sportas? Ir kodėl pasirinkai futbolą? 

– Jei reikėtų sportą apibūdinti dviem žodžiais tai būtų – gyvenimo būdas. Neįsivaizduoju savo kasdienės rutinos be sporto. Futbolą pasirinkau jau ankstyvoje vaikystėje, kai į pirmąją futbolo treniruotę atvedė tėtis.

Jeigu galėtum pasirinkti futbolo klubą, kuriame rungtyniausi – koks tai būtų?  

– Jei kalba vyksta apie viso pasaulio klubus, pasirinkčiau Madrido „Real“. Palaikau šią futbolo ekipą gan seniai.

Kokia yra tavo tobula diena? 

– Kaip ir minėjau pirmajame klausime, neįsivaizduoju nė dienos be sporto, todėl tobulos dienos formulėje sportas atlieka didelę rolę. O visumoje – tobula diena susideda iš įsimintinų įvykių ir gerų emocijų.

Kaip manai, ko tau trūksta kaip futbolininkui? ir ką galėtum pagerinti?  

– Šiai dienai, pasakyčiau, greičio ir ištvermės ir ties tuo individualiai dirbu, jog tai pagerinčiau. Tikiuosi pavyks tai parodyti ir aikštelėje.

Papasakok šiek tiek apie savo futbolininko karjerą. Klubus, kuriuose teko žaisti, pasiūlymus, įsimintiniausius įvykius. Ir kodėl pasirinkai FK „Viltis“ artėjančiame sezone?

– Turtingu futbolininko CV pasigirti tikrai negaliu. Jaunojo futbolininko karjerą pradėjau FK „Rotalis“ klube, šiek tiek paaugęs ( 11-12 metų) prisijungiau prie Futbolo mokyklos „Vilnius“ , vėliau ši mokykla susijungė su Baltijos Futbolo Akademija, kurią ir pabaigiau 18 metų. Taip pat nuo 15 metų dalyvavau VRFS rengiamose lygose, kur teko dalyvauti nuo SFL C lygos iki 3 lygos. Paskutinius metus treniravausi su buvusia 2 lygos dalyve –  FK „Tera“. Praleisti metai šioje ekipoje ir buvo įsimintiniausi , nes atmosfera šiame klube yra tiesiog pasakiška. Kalbant apie pasirinkimą atstovauti FK „Viltis“ ekipą, tai galiu pasakyti, jog tai potencialiai gera vieta tobulėti ir būti dar geresniu, todėl ilgai ir nesvarstęs prisijungiau.

Ar yra dalykų, apie kuriuos svajoji, bet vis dar nesiryžai įgyvendinti? 

– Svajoju mažai, labiau dirbu ties tuo ir dedu mažus žingsnelius tikslų link.

Kas yra sunkiausia būnant sportininku? 

– Svarbu išlaikyti puikią fizinę ir emocinę būseną. 

Ar mokaisi iš savo padarytų klaidų? Pvz. ar tenka save analizuoti po rungtynių?

– Taip, mokausi . Tenka tiek pačiam save analizuoti, tiek tenka išklausyti trenerių, komandos narių bei artimųjų (kurie atvyksta palaikyti) kritiką. 

Kokie tavo karjeros tikslai? 

– Pradžiai debiutuoti ir išsilaikyti Lietuvos A lygoje, o vėliau ir užsienyje. Taip pat būtų garbė atstovauti Lietuvos rinktinę.

Ar jau spėjai susipažinti su klubo kolektyvu? Papasakok apie pirmą įspūdį.

– Taip, teko. Jau pirmoje treniruotėje teko pajusti kokią konkurencingą aplinką sukuria kolektyvas. O visumoje – kolektyvas labai draugiškas ir labai rimtai nusiteikęs ateinančiam sezonui.