Antrajame rate FK „Viltis“ pamažu atgauna savo formą ir nepralaimi jau antrąsias rungtynes iš eilės, kai eiliniame LFF II lygos Pietų zonos ture buvo sužaista lygiosiomis su sostinės „Panerio“ komanda, kuri pretenduoja į aukso medalius. Akistata pasibaigė rezultatu 3:3, o įvarčius pelnė Tomas Chomičius, Lech Pečuro bei pirmąjį savo įvartį pelnė Karolis Žudys.
Verta pažymėti, kad tokio „Vilties“ žaidėjų pademonstruoto charakterio bei kovingumo žiūrovai ir sirgaliai jau buvo pasiilgę. Nuo pradžios iki pabaigos komanda žaidė drausmingai, visi gynėsi ir puolė kolektyviai, davė rimtą kovą savo varžovams bei pačioje pabaigoje išplėšė tašką, nors galima buvo ir laimėti, ir pralaimėti.
Pirmoje dvikovos pusėje daugiau progų turėjo „Panerys“. Priešininkai stengėsi atakuoti per kraštus ir kartais labai pavojingai „skersavo“ kamuolį į baudos aikštelę. Viena iš jų atakų pasibaigė įvarčiu, kai kėliniui baigiantis vienas iš „Panerio“ žaidėjų galva nukreipė kamuolį į Andriaus Juzkiv ginamus vartus.
Tačiau neilgai trukus įvarčiu atsakė ir „viltiečiai“, kai po geros kombinacijos tiksliai smūgiavo Tomas Chomičius. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai – 1:1.
Antrojoje mačo dalyje iniciatyvą į savo rankas (tiksliau, kojas) perėmė „Vilties“ futbolininkai. Pastarieji vis dažniau ir pavojingiau grasino priešininkų vartams, ir 54-ą minutę savo komandą į priekį išvedė Lech Pečuro. „Viltis“ nemažino apsukų, tačiau „Panerio“ žaidėjai įjungė kiek aukštesnę pavarą ir abi komandos stengėsi branginti kamuolį ir ieškojo būdų nuginkluoti varžovų vartininkus. Deja, bet pirmiesiems tai padaryti pavyko „Panerio“ futbolininkams, kuriems pavyko pelnyti du įvarčius ir išsiveržti į priekį po apmaudžių gynėjų ir vartininko klaidų dvikovai artėjant į pabaigą.
Visgi, mačo pabaigoje „viltiečiai“ parodė charakterį ir kovingumą „iki galo“, kai jau per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo išlyginti rezultatą. Tai padarė po keitimo išėjęs komandos naujokas Karolis Žudys. Taigi ekipoms teko tenkintis lygiosiomis 3:3, nors žiūrovams rungtynės turėjo tikrai patikti.
Kitame II lygos ture „Vilties“ laukia išvyka į Kybartus, kur jų lauks seniausias Lietuvos klubas, įkurtas 1919 metais – „Sveikata“. Pirmajame rate Vilniuje svečiai šventė pergalę, tad šį kartą „viltiečiai“ sieks atsirevanšuoti ir pratęsti savo nepralaimėtų rungtynių seriją!
Po mačo pakalbinome komandos vicekapitoną Aleksą Stankevičių: „Panerio“ ekipa buvo rungtynių favoritas, žinojome tai, tačiau buvome susikoncentravę, kiekvienas laikėsi trenerio nurodymų, kovėmės iki galo, parodėme charakterį, jautėme malonumą žaisdami. Emocijos apima dviprasmiškos. Tarsi ir apmaudu, jog nelaimėjome, nes žaidėme vienas geriausių rungtynių šį sezoną. Tačiau pirmaujant, praleidus du greitus įvarčius rungtynių pabaigoje, išlyginus rezultatą –
jaučiamės gerai. Tikiuosi, kad šios rungtynės visai komandai įkvėps pasitikėjimo savimi bei komandos draugais. Ateities kovose mėginsime būti dar labiau susikoncentravę.