FK „Viltis“ spalio pabaigoje baigė debiutinį sezoną Lietuvos futbolo Rytų zonos II lygos čempionate. Nors komandai buvo keliamas tikslas iškovoti medalius, tačiau banguotas žaidimas po vasaros pertraukos lėmė, jog ekipa liko per žingsnelį nuo prizininkų pakylos ir užėmė ketvirtąją vietą.
Tiesa, gana realu, jog rezultatyviausiu sezono futbolininku taps pagrindinis „Vilties“ puolėjas Tomas Chomičius, kuris artimiausią savo konkurentą Gražvydą Mikulėną, kurio komandai dar liko vienerios rungtynės, lenkia septyniais tiksliais smūgiais. Būtent Tomą ekipos nariai išrinko geriausiu paskutinio sezono mėnesio žaidėju, tad jam atiteks geriausiam spalio futbolininkui skirti „TonyBet“ marškinėliai.

Taigi, pristatome interviu geriausiu TonyBet spalio mėnesio žaidėju Tomu Chomičiumi.
– Sezoną „Viltis“ baigs ketvirtoje vietoje. Kaip įvertintum tokį pasiekimą?
Jei pažvelgtume į netolimą praeitį ir prisimintume, kad sužaidus du trečdalius sezono mes beveik buvome užsitikrinę trečiąją poziciją, tai sakyčiau, kad galėjome ir geriau baigti šį debiutinį sezoną.
– Kurią sezono pusę ekipą sužaidė geriau: iki vasaros pertraukos ar po jos? Kodėl?
Manau, kiekvienas komandos žaidėjas bei mūsų mačus stebėję žiūrovai drąsiai patvirtintų, kad prieš vasaros pertrauką komanda žaidė kur kas geriau.
– Koks sezonas buvo tau asmeniškai?
Asmeniškai man jis buvo banguotas. Buvo ir geresnių rungtynių atkarpų, buvo ir prastesnių. Bet jei tektų rinktis tik vieną atsakymą, tai sakyčiau, jog sezonas nebuvo prastas.
– II lygoje įmušei 28 įvarčius ir jei G. Mikulėnas 7 kartus per likusį mačą nenubaus varžovų vartininkų, tapsi rezultatyviausiu lygos žaidėju. Kokį įvarčių skaičių norėjai pasiekti prieš sezoną? Ar galėjo tas skaičius būti dar didesnis?
Prieš sezoną net negalvojau apie rezultatyviausio žaidėjo apdovanojimą bei neužsibrėžiau sau tikslaus įvarčių skaičiaus. Manau, kaip debiutiniam sezonui II lygoje pasisekė visai neblogai, nors dauguma komandos sirgalių žino, kad jis galėjo būt ir šiek tiek didesnis.
– Apibendrink, kokį įspūdį tau paliko trečia pagal pajėgumą šalies lyga.
Man labai didelio įspūdžio perėjimas iš ketvirtos į trečią pagal pajėgumą lygą nepaliko, nes prieš sezoną tikėjausi daugiau konkurencijos tarp visų ekipų. Tačiau pirmenybės parodė, kad turėjome ir aiškų lyderį, ir gana aiškius autsaiderius. Kita vertus, sezone netrūko nemažai įtemptų ir įdomių rungtynių, todėl II lygą vertinčiau teigiamai.
– Kokius „namų darbus“ „Viltis“ turėtų atlikti žiemos 7×7 čempionate, kad tinkamai pasiruoštų kitų metų sezonui?
Manau, jog žiemos čempionate „Viltis“ tūrėtų dėmesį sukoncentruoti būtent į 7×7 pirmenybės, o tik po to šlifuoti žaidimą kitų metų sezonui.