Kol kas išvykos į Kauną Vilčiai ganėtinai sėkmingos – šįkart įveikta Be1 NFA ekipa rezultatu 0:3. Nors kauniečiai prieš mačą ir turėjo savo kraityje daugiau taškų, tačiau žaidybinio pranašumo taškų persvara lentelėje taip ir nesuteikė.

Didžiąją dalį darbo Viltis nuveikė būtent per pirmąjį kėlinį, kuriame tankiai gindamiesi ir laikydami kamuolį savo aikštės pusėje sėkmingai ištraukdavo savo varžovus spaudimui ir tą panaudodavo išėjimui į greitas atakas. Po vienos iš tokių atakų pavyko uždirbti baudos smūgį aikštės krašte, kur savo namų darbus atlikę svečiai sėkmingai pakelia kamuolį E. Gerasimovui ant galvos ir šis pakartotiniu smūgiu tempia savo komandą į priekį – 0:1. Antrąjį netrukus smeigė A. Kaulinis iš už baudos aikštelės ribų, kai aikštės viduryje po protingo presingo pavyko Vilčiai atsikovoti kamuolį. Tuo tarpu trečiajį užtvirtino vėl E. Gerasimovas po A. Kaulinio perdavimo principe į tuščius vartus, o iki tol Viltis labai neblogai pritraukė kelis varžovus aikštės viduryje ir sėkmingai nuo jų atsilaisvinusi išvedė minėtąjį A. Kaulinį. Varžovai principe per pirmąjį kėlinį aštrių momentų taip ir nesukūrė, neskaitant kelių bandymų aštriau įmesti savo centro puolėjui.

Antrajame kėlinyje vaizdas kiek pasikeitė, kadangi Viltis visiškai atidavė iniciatyvą Be1 NFA ir pagrinde rūpinosi savo vartų saugumu. Šeimininkai ilgainiui atsigavo po šalto dušo pirmajame kėlinyje ir aktyviai ėmė spausti savo varžovus. Tačiau giliai ir tankiai atsitraukę viltiečiai gynėsi sėkmingai – nepaisant kelių labai pavojingų smūgių šalia vartų, skersinio, virpsto ir kelių ištrauktų mirtinų pasų baudos aikštelėje, šeimininkams taip ir nepavyko pasižymėti. 3 taškai į Vilties sąskaitą, sustiprinami šansai išlikti po pirmojo rato pirmojoje lentelės pusėje ir ketvirtas iš eilės mačas, kuriame nepraleistas įvartis.