FK „Viltis“ į Senvagės stadioną sugrįžo pergalingai. Penktajame LFF II lygos Pietų zonos ture „viltiečiai“ be didesnio vargo nugalėjo „Teros“ ekipą rezultatu 2:0. Abu įvarčius dar pirmajame kėlinyje įmušė Tomas Chomičius ir Estanislao Jameson Moles.
Kamuolio kontrolė bei iniciatyva nuo pat rungtynių pradžios priklausė „Vilties“ futbolininkams. Žaidėjai užtikrintai laikė kamuolį ir iš karto pradėjo tvarkyti formalumus. Buvo sukurtos kelios tikrai daug žadančios progos, tačiau pirmąsis įvartis krito 12-tą minutę. Po puikios kombinacijos tai padarė Tomas Chomičius, kuris atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką ir tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.
Po pirmojo įvarčio „Viltis“ nemažino apsukų ir toliau stengėsi kurti pavojingas progas prie „Teros“ vartų. Pastaruosius tokia rungtynių pradžia išmušė iš vėžių, nes pirmoje rungtynių dalyje jiems sunkiai sekėsi apsiginti, jau nekalbant apie puolimą ar kamuolio kontrolę. Verta paminėti, jog šį kartą priešininkai nežaidė jų komandai savito grubaus žaidimo, kuriam buvo pasiruošusi „Vilties“ ekipa.
32-ąją susitikmo minutę „Vilties“ persvarą padvigubino komandos legionierius Estanislao Jameson Moles, sėkmingai išnaudojęs savo progą prie varžovų vartų. Po antrojo įvarčio aikštės šeimininkai šiek tiek atleido vadžias, kas leido „Teros“ vienuolikei bent trumpam perimti iniciatyvą ir pagalvoti apie ataką. Visgi įvarčio jiems pelnyti nepavyko ir komandos išėjo į pertrauką esant rezultatui 2:0 „Vilties“ naudai.
Kaip vėliau paaiškėjo, rezultatas po antrojo kėlinio išliks nepakitęs. „Viltiečiai“ po pertraukos pademonstravo gerokai blankesnį žaidimą nei pirmojoje akistatos pusėje, o „Tera“ turėjo daugiau progų pasižymėti, tačiau patikimai žaidė „Vilties“ gynėjai bei vartininkas. Esant teigiamam rezultatui aikštės šeimininkų gretose savo šansus gavo mažiau rungtyniaujantys žaidėjai.
Vis dėlto nei „Viltis“, nei „Tera“ nesugebėjo kaip nors pakeisti rungtynių rezultatą, todėl užtikrintą pergalę rezultatu 2:0 šventė „viltiečiai“, po kelių nesėkmingų mačų pagaliau sugrįžę į pergalių kelią.
Lygiai po savaitės, šeštajame ture komanda susitiks su naujai atkurtu Vilniaus „Panerio“ klubu, kuriame rungtyniauja gerai pažįstami veidai Lietuvos futbolo bendruomenei su Igoriu Pankratjevu, buvusiu Lietuvos rinktinės treneriu, priešakyje. Laukia sunkios ir be galo įdomios rungtynės, kuriose „Vilčiai“ būtinas Jūsų palaikymas!
Rungtynės vyks gegužės 9-tą dieną, 20:15 valandą Vilniaus Senvagės stadione.