Štai jau beveik ir atėjo ta ilgai laukta akimirka, kada „Viltis“ pirmą kartą startuos LFF II lygoje. Puikiai suprasdami, jog futbolo lygis ten bus aukštesnis, laiko negaišome ir sezono pasiruošimui jėgų netausojome. Sužaistos 5 draugiškos varžybos leidžia jaustis gana užtikrintai, tačiau, deja, tobulos serijos padaryti visgi nepavyko. Laimėti pirmi trys susitikimai „įpūtė“ nemažai pasitikėjimo, tačiau, tada, teko patiems įsitikinti, kad viską ir visada laimėti yra be galo sunku.
Ketvirtuoju priešsezonio išbandymu tapo visiems puikiai girdėtas „Granitas“. Nuotaikos buvo išties neprastos, juk iki tol visi susitikimai buvo laimėti. Visgi, garbingą istoriją turintis „Granitas“ nė neketino nusileisti ir pateikė rimtą kovą tądien. Tiek žaidimu tiek progomis mažai kuo nusileidęs varžovas taip ir liko neįveiktas. Nors antro kėlinio viduryje „Viltį“ į priekį buvo išvedęs Lech Pečuro, svečiai įrodė, kad lengvai pasiduoti neketina ir pačioje susitimo pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą nuo 11 metrų žymos. Dar kartą teko įsitikinti, kad futbolas žaidžiamas visas 90 minučių.
Sekantis ir paskutinis draugiškas susitikimas tapo savotiškas desertas. Apturėjome naudingą ir smagią kelionę pas II lygos komandą iš Kauno „Hegelmann Litauen“. Kuklių atsarginių žaidėjų suolą į šias rungtynes susirinkę ir be kelių lyderių žaidę pirmajame kėlinyje neatrodėme kupini pasitikėjimo. Mūsų pačių žaidybinis brokas ir varžovų spaudimas lėmė ne kokį vaizdą aikštelėje, tačiau atsilaikę pirmąją pusę, antrojoje parodėme, kaip mokame žaisti ir sugebėjome iškovoti sudėtinga pergalę minimaliu rezultatu 0-1. Pergalingą įvartį tądien pelnė komandos naujokas Gediminas Petkevičius.
Puikia nata pabaigę draugiškų susitikimų maratoną, pakilia nuotaika laukiame ir pirmojo starto II lygoje, tačiau iki to dar treniruotėse pasistengsime sudėti paskutinius akcentus ir, tikimės, busime pasiruošę nustebinti savo gerbėjus pergalingu startu.