FK „Vilties“ futbolininkai savo gerbėjams pagaliau padovanojo pergalę. Eiliniame LFF II lygos Pietų zonos ture „viltiečiai“ įtemptoje akistatoje nugalėjo Vilniaus FK „Terą“ rezultatu 3:0, o įvarčius pelnė Aivydas Ruškys, Tomas Chomičius ir Jevgenij Učajev.
Rungtynės prieš „Terą“ beveik visada pasižymėdavo grubiu žaidimu ir kartais nesportišku elgesiu, ir šis kartas – ne išimtis. Tiek viena, tiek kita komanda dažnai prasižengdavo prieš varžovus, o ypatingai grubiai tai darė „Teros“ žaidėjai. Rungtynėms paskirtam teisėjui (tiksliau – teisėjai) buvo itin nelengva kontroliuoti žaidėjų emocijas, abi komandos užsidirbo nemažai geltonų kortelių. Vis gi raudonų kortelių buvo išvengta.
Pirmame kėlinyje buvo daug kietos, vyriškos kovos, buvo daug pražangų ir provokacijų, tačiau įvarčių niekam įmušti nepavyko.
Antrojoje mačo pusėje vis labiau pradėjo ryškėti didesnis „viltiečių“ meistriškumas. Pastarieji ilgiau ir ramiau kontroliavo kamuolį perduodami jį vieni kitiems, tuo tarpu „Tera“ vis labiau pradėjo žaisti pagal taktiką „spirk ir bėk“. Įpusėjus antrajam kėliniui pagaliau ledus pralaužė į sudėtį sugrįžęs Aivydas Ruškys, kuris pasinaudojo grubia varžovų gynėjo klaida savojoje baudos aikštelėje, perėmė kamuolį bei tiksliai smūgiavo šalia vartininko.
Neilgai teko laukti ir antrojo įvarčio. Praėjus vos kelioms minutėms rezultatą padvigubino Tomas Chomičius, kuris pastebėjo per toli išėjusį vartininką ir gražiu stiliumi permetė kamuolį.
Likus apie 10 minučių iki rungtynių pabaigos, trečiąjį komandos įvartį pelnė komandos naujokas Jevgenij Učajev, kuris nepriekaištingai pasinaudojo savo šansu. Daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir FK „Viltis“ šventė ilgai lauktą ir labai reikalingą pergalę LFF II lygoje rezultatu 3:0.
Tačiau atsipalaiduoti nėra laiko, nes jau kitą savaitę laukia labai įdomi akistata su Vilniaus FK „Panerys“, kurie šiuo metu rikiuojasi 2 vietoje ir šiame sezone tėra pralaimėję vos kartą. Praeitas komandų susitikimas baigėsi įtikinama „Panerio“ pergale rezultatu 0:3, tad „viltiečiai“ sieks atsirevanšuoti. Laukiame jūsų palaikymo penktadienį, rugsėjo 29-tą dieną 20 valandą Senvagės gimnazijos stadione!